25.8 C
Lefkoşa
Cuma, Nisan 12, 2024
DAHA FAZLA
    Ana SayfaGüncelYSK seçilmiş sayılan aday listesini açıkladı

    YSK seçilmiş sayılan aday listesini açıkladı

    Yüksek Seçim Kurulu, 25 Aralık’ta yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için seçilmiş sayılan  aday listelerini açıkladı.

    YSK duyurusunda, 25 Aralık 2022 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde kesinleşen adayların sayısı, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan, duyurulan adayların 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası’nın 62. maddesi uyarınca seçilmiş oldukları açıklandı.

    YÜKSEK SEÇİM KURULUNDAN İLAN
    25 Aralık 2022 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde kesinleşen adayların sayısı,
    seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan, aşağıdaki adayların 5/1976 sayılı Seçim
    ve Halkoylaması Yasası’nın 62. maddesi uyarınca seçilmiş oldukları ilan edilir.
    LEFKOŞA İLÇESİ
    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- D.MENLİK – AKINCILAR – AKINCILAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN TÜRK
    2- ŞERİFE KAPLAN
    3- KEMAL ŞAH
    4- MUSTAFA ÖZUÇAR
    2- D.MENLİK – AKINCILAR – BAHÇELİEVLER MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DUYAL DİNÇOL
    2- İRFAN VERDİL
    3- İZZET KOÇÇAT
    4- OSMAN EMİROĞULLARI
    3- D.MENLİK – AKINCILAR – BAŞPINAR MAH. DEĞ.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ORHAN ÖZDEMİR
    2- ALTIN YAZICI
    3- CEMAL EMİNDAYI
    4- D.MENLİK – AKINCILAR – BEYKÖY MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA GÜLOĞLAN
    2- ALİ KARACA
    3- OSMAN GÜDÜL
    4- MURAT ÇARKA
    5- D.MENLİK – AKINCILAR – CAMİALTI MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN HAYATİ GÜNERİ
    2- RAMAZAN BALDAN
    3- AYŞE SUİÇMEZ
    4- TACEDDİN ÖZER

    6- D.MENLİK – AKINCILAR – ERDEMLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YUSUF VURUŞKAN
    2- SERKAN VURUŞKAN
    3- TÜLİN VURUŞKAN
    4- HASAN ÖNCÜLER
    7- D.MENLİK – AKINCILAR – KIRIKKALE
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NAZIM ÖZSEVER
    2- AHMET KARŞILI
    3- İRFAN AKTUNÇ
    4- HASAN HAMİTOĞULLARI
    8- D.MENLİK – AKINCILAR – TEPEBAŞI MAH. DEĞ.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KAMİL AYHAN
    2- MEHMET AYSIN KARGI
    3- SERKAN ULGAR
    4- RAMAZAN KALDIRIM
    9- D.MENLİK – AKINCILAR – YENİCEKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FERHAT KAYA
    2- ŞEFİKA YAPICIEL
    3- MEDİHA RAMİZ
    4- GÖKHAN GÖRGÜL
    10- GÖNYELİ-ALAYKÖY – KANLIKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜLEN KILIÇ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HATİCE AMCAOĞLU
    2- CENK KOFALI
    3- FATOŞ KANLI
    4- SERHAN UYSAL
    11- GÖNYELİ-ALAYKÖY – YILMAZKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ÜÇÖZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET ATAŞ
    2- OĞUZ ÜÇÖZ
    3- HATİCE ÜÇÖZ
    4- MUSTAFA ŞEVKİ HIZAL

    12- LEFKOŞA – AKKAVUK MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ABDULLAH KARADEMİR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DİRGEM ASLAN
    2- İSMET KARADEMİR
    3- RİFAT UÇAR
    4- AHMET TUNÇ
    13- LEFKOŞA – HAMİTKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- FEYZULLAH RAŞİT BOSTANCI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BİRCAN USLU BEREKETLİGİL
    2- MUSTAFA SAKALLI
    3- SALİH BUBA
    4- CEMAL ÖZTURAN
    14- LEFKOŞA – İBRAHİM PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BÜLENT BAYTEKİN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- TEZCAN BEREKETBULUR
    2- SIDIKA BABA
    3- AYŞEN ÖZBENGÜ
    4- ERCAN ŞAŞKARA
    15- LEFKOŞA – İPLİKPAZARI/K.EFENDİ
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ALİSİNANOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NEVİN ALİSİNANOĞLU
    2- ÖMER ATAY
    3- MURAT TUNCAY
    4- MEHMET KAYA
    16- LEFKOŞA – KAFESLİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN EMİNOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERSİN EMİNOĞLU
    2- MEHMET HALİL KAPLAN
    3- KEZİBAN EMİNOĞLU
    4- AHMET ÇOLAK

    17- LEFKOŞA – KARAMANZADE MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ÖKKEŞ EVRAN
    2- FİLİZ ÇOLLO
    18- LEFKOŞA – KÖŞKLÜÇİFTLİK MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN ERGÖK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAMZA ERYILMAZ
    2- AYŞE MADİ
    3- AYFER UZMAN
    4- KORAY ERGÖK
    19- LEFKOŞA – KUMSAL MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEVİLAY ALGÜL
    2- SÜLEYMAN GÜÇLÜ
    3- ZERİN SOYLUKAL
    4- YUSUF KARATAŞ
    20- LEFKOŞA – KÜÇÜK KAYMAKLI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AYŞE SERHAT
    21- LEFKOŞA – MAHMUT PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ALİ BEBEK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YÜKSEL BEBEK
    2- YUSUF KAPLİ
    3- AYHAN KURKMAZ
    4- NARİNÇ KARABULUT
    22- LEFKOŞA – MARMARA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET YÜRÜKER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DERVİŞE YÜRÜKER
    2- İLKER KARABİNA
    3- ERDAL ILICAN
    4- MEHMET ERDOĞDU

    23- LEFKOŞA – SELİMİYE MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KADİR KAYLAK
    2- ŞEKİP GÜMÜŞ
    3- MEHMET SAYAR
    24- LEFKOŞA – TAŞKINKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- DERVİŞ DİZLİKLİOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA ŞADIN
    2- BİLGİN ÖZALTINOK
    3- ONUR GERÇEKER
    4- TALAT ÜRER
    GAZİMAĞUSA İLÇESİ
    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- PİLE
    Muhtarlık Adayları
    1- VEYSAL GÜDEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYŞE ERMETAL PAŞA
    2- HASAN KARAGÖZLÜ
    3- HASAN SAVAŞ SAKALLI
    4- TÜRKAY ERÇIKA
    2- BEYARMUDU – BEYARMUDU
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA TAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEVİLAY KASAPOĞLU
    2- MEHMET KELEŞZADE
    3- HÜSEYİN TANER
    4- İSMAİL LORD
    3- BEYARMUDU – KÖPRÜLÜ
    Muhtarlık Adayları
    1- TURGAY ALIKAN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KENAN GİRİTLİ
    2- HALİL ŞAHİNTEPE
    3- HÜSEYİN KADİR KARAMULLA
    4- YILMAZ GÖKBULUT
    4- GAZİMAĞUSA – BAYKAL MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖZGER ERSEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET HANDAN
    2- SEVİL ERSEN
    3- HAKAN BAYRAKTAR
    4- ERGÜN GÖRSAY
    5- GAZİMAĞUSA – NAMIK KEMAL MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAKKI ALTINTAŞ
    2- SELDA ALTINTAŞ
    3- AYŞE TERAN
    4- ZÜLFİYE KUTGÜN
    6- GEÇİTKALE-SERDARLI – ÇAMLICA
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL DAĞSEVENLER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİDE DAĞSEVENLER
    2- HATİCE DAĞSEVENLER
    3- MEHMET PAKSOY
    4- MEHMET KIRCALI
    7- GEÇİTKALE-SERDARLI – ERGENEKON
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖZGÜR TEPELİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET TÜRKEŞ KANDIR
    2- SÜLEYMAN KUTLU
    3- BARIŞ SEMAAY
    4- MUSTAFA KANDIR
    8- GEÇİTKALE-SERDARLI – GEÇİTKALE
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ SUNAL
    2- HANDE GÜVEN
    3- YELDA ŞAHİNSOY
    4- HÜSEYİN ÇOBANOĞLU

    9- GEÇİTKALE-SERDARLI – GÖNENDERE
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA BOSTANCIOĞULLARI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CANAN ÇORBA
    2- İSMAİL KULLE
    3- AYSU ÖYÇÜM
    4- İSMET PAŞA PEHLİVAN
    10- GEÇİTKALE-SERDARLI – MALLIDAĞ
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET BASRİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYSU BASRİ KOMİLİLER
    2- TENGÜL BASRİ
    11- GEÇİTKALE-SERDARLI – SÜTLÜCE
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH KAPTAN
    2- HÜSEYİN AKSU
    3- SOYKAN ÇALTINOĞLU
    4- HALİL HAŞİM
    12- GEÇİTKALE-SERDARLI – TİRMEN
    Muhtarlık Adayları
    1- FIRAT YILDIRIMLAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YUSUF CAN YILDIRIMLAR
    2- AYHAN BAYANDURSUN
    3- AHMET SAĞIR
    4- BÜLENT ERİK
    13- GEÇİTKALE-SERDARLI – YAMAÇKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİHA TOPRAK
    2- ÜMİT TOPRAK
    3- ENVER TOPRAK
    14- MESARYA – ASLANKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAŞİT KESKİNKAYA
    2- İNCİ GÜÇKAN
    3- ÇETİN İLMAN
    4- TEVFİK İLMAN

    15- TATLISU – AKTUNÇ MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN MANGA
    2- HÜSEYİN AÇIKGÖZ
    3- ELİF ÖZCAN AÇIKGÖZ
    4- MEHMET YILDIZ
    16- TATLISU – YALI MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHTAP KARGI
    2- TEMEL LÜTFİ ALTINIŞIK
    3- HÜLYA YALÇIN
    4- MEHMET ÜREDİ
    17- YENİBOĞAZİÇİ – AKOVA
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN ŞİNGİRLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİL ÖZÇOBAN
    2- HAVVA AKİL CELME
    3- MEHMET KISTI
    4- ZEHRA ŞİNGİRLİ
    18- YENİBOĞAZİÇİ – MORMENEKŞE MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DURMUŞ ERKANLI
    2- SIDIKA ERGAZİ
    3- İLKAY ERDOĞUŞ
    4- ESAT BIYIKLIGİL
    19- YENİBOĞAZİÇİ – ŞEHİTLER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET EREŞ
    2- MEHMET EREŞ
    3- GÜNER TAYKAN
    4- ERGÜR ÇETİNER
    20- YENİBOĞAZİÇİ – YENİBOĞAZİÇİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EMİNE KUŞAF
    2- ÇİĞDEM ÖZMUSALAR
    3- ALİYE YABA

    GİRNE İLÇESİ
    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- ÇATALKÖY-ESENTEPE – BAHÇELİ
    Muhtarlık Adayları
    1- İLYAS BULUT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT ŞENGÜN
    2- EYÜP ŞENGÜN
    3- SONER SOYTÜRK
    4- HÜSEYİN AYGÜN
    2- ÇATALKÖY-ESENTEPE – BEŞPARMAK
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN GÜNALTIN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN ÇETİNKAYA
    2- CİHAN GÜNALTIN
    3- HANIM GÜNALTIN SÜNNETÇİOĞLU
    4- AHMET ÖZTEKİN
    3- ÇATALKÖY-ESENTEPE – KARAAĞAÇ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BİRAY KORKUSUZCAN
    2- KAAN SEZGİN
    3- HASAN SEZGİN
    4- VELİ MUTLUEL
    4- DİKMEN – AĞIRDAĞ
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN OKTAY PİRO
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ DAYI
    2- ÖMER SERTSÖZ
    3- ÖZKAY ERTAYFUR
    4- ALİ KANİ SUCUOĞLU
    5- DİKMEN – AKÇİÇEK
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ KİNSİZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ELMAZİYE TOSBIYIK
    2- ECE KİNSİZ

    6- DİKMEN – BOĞAZKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- YÜKSEL ÇAĞLAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN HÜSEYİN DAYI
    2- PEMBE ABOHORLU
    3- MELİS GÜLBEŞ
    4- MEHMET BAYSAL
    7- DİKMEN – DAĞYOLU
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA ARAP
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMAL TOMBUL
    2- ALİ DURAKOĞLU
    3- ŞÜKRÜ BOZOĞLU
    4- MUSTAFA SESSİZ
    8- DİKMEN – GÖÇERİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET KANAT
    2- MURAT GÜZOĞLU
    3- METİN YALINKAYA
    4- YAKUP SÜMER ARSEVEN
    9- DİKMEN – GÜNGÖR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SAFİYE FENER
    2- PINAR DEMİRTAŞ
    3- MUHSİNE YILDIRIM
    10- DİKMEN – KÖMÜRCÜ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ZÜHRE İZMİRLİ
    2- MÜMÜNE IMGÜL ALTAN
    3- GÜNER ALTAN
    11- DİKMEN – PINARBAŞI
    Muhtarlık Adayları
    1- KEMAL HACIYARIM
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FATMA BAĞZIBAĞLI
    2- HALİL BOŞNAK
    3- İZZET TATLICALI
    4- MESUT KEÇECİ

    12- DİKMEN – ŞİRİNEVLER
    Muhtarlık Adayları
    1- SERKAN PİLLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT AKBULUT
    2- CEMAL MANGA
    3- MEHMET AMCA
    13- DİKMEN – YENİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA MERAL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT AYDIN
    2- EMİNE MERAL
    3- PERTEV KALKANER
    14- GİRNE – BEYLERBEYİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- OSMAN KÜÇÜK
    2- MİTHAT KARANFİLLER
    3- RAMADAN PERÇİN
    4- DOĞAY AYRILMAZKARDEŞLER
    15- GİRNE – ÇİFTLİKLER MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BETÜL BEDEL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEVLANA KIRDAĞ
    2- MUSTAFA EGEMEN ERDENDOĞ
    16- GİRNE – DOĞANKÖY MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DURMUŞ ŞAHİN
    2- RAMADAN ÇAĞLA
    3- SALİH SOYDAM KALAYCIOĞLU
    4- AYER TAŞELOĞLU
    17- GİRNE – EDREMİT MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN GÜLBAL

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH GÜLBAL
    2- OXANA GÜLBAL
    3- NAİLE GÜLBAL
    18- GİRNE – KARAKUM MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET AĞAOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BURAK EMİNGİL
    2- ADEM ŞAFAK
    3- ALİRİZA EREN
    19- GİRNE – KARAMAN MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SAADET CİBO
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HİLAL ŞENOL
    2- IŞIK CİBO
    20- GİRNE – ZEYTİNLİK KESİMİ MAH
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GÜLTEN ATIŞ
    2- KURTULUŞ ATIŞ
    21- GİRNE – ZEYTİNLİK KÖY MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NİHAN EĞİLMEZ
    2- SERİM ADANUR
    3- FATMA GEYLAN
    4- HAKAN RÜŞLÜ
    22- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – AKDENİZ
    Muhtarlık Adayları
    1- MURAT CED
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- TURHAN BOZALAN
    2- ÖZBAY DAĞCIL
    3- HASAN SADRAZAM
    4- GÜRSEL ARAP

    23- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ALEMDAĞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET KARAMAN
    2- RAGIP TOSBIYIK
    24- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ÇAĞLAYAN MAH. ALS.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH PALABIYIK
    2- AHMET YURT
    3- OSMAN AKİNER
    4- KEMAL MERTKOL
    25- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – GEÇİTKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- OSMAN KILIÇ
    2- HALİL KILIÇ
    26- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – HİSARKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- CANPOLAT ŞEMİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YUSUF İNSEL
    2- AHMET TOPCUOĞLU
    3- HÜSEYİN ÇOBANCIK
    4- MEHMET EMİN AYKEN
    27- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ILGAZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BİLHAN KAYA
    28- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – MALATYA/İNCESU
    Muhtarlık Adayları
    1- ZEHRA BEYDOLA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERTAN BORAT
    2- ABDURRAZAK İŞÇİ
    3- MUSTAFA KARABULUT
    4- HALİT İŞÇİ
    29- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – SAKARYA MAH. LAPTA
    Muhtarlık Adayları
    1- SELDA DURUSULAR

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH KARDEŞLER
    2- NERGÜL TEZKOL
    3- ZARİF KELEŞ
    4- CRISTINA BALOĞLU
    30- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – TÜRK MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET SESSİZ
    2- BEHİYE ŞENGÜL SESSİZ
    3- FİLİZ EKİNCİ
    31- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – YAVUZ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL GÜLERMAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN GÜLERMAN
    2- HEDİYE GÜLERMAN
    GÜZELYURT İLÇESİ
    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- GÜZELYURT – AKÇAY
    Muhtarlık Adayları
    1- UĞUR DERELİKÖYLÜ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİL ŞABAN
    2- ATEŞ AYKEN
    3- NAZIM AYKEN
    4- ALİ DOĞTAŞ
    2- GÜZELYURT – AŞAĞI BOSTANCI MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAMADAN KAVALCI
    2- GÖKHAN ABAKAN
    3- NİYAZİ BETERİ
    4- HÜSEYİN SÖNMEZ
    3- GÜZELYURT – GÜNEŞKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AKAY DARBAZ

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAĞIP ÇEKO
    2- HASAN DAĞCIOĞLU
    3- AHMET HAS
    4- CEM ADIMLI
    4- GÜZELYURT – LALA M.PAŞA MAH GÜZ
    Muhtarlık Adayları
    1- AYGÜL BENEKLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH BENEKLİ
    2- CEMAL AKEL
    3- DÜRÜ ALTINMAKAS
    4- POLAT KORŞAN
    5- GÜZELYURT – SERHATKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- CAVİT SEKMEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMALİYE BAĞCIOĞLULARI
    2- ÇAĞIN ŞERİFALİ
    3- NİYAZİ BETERİ
    4- DENKTAŞ ÖMER ŞAHİNSOY
    6- GÜZELYURT – ŞAHİNLER
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL YANGIN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DİLEK ŞERİFALİ
    2- HAVVA YURDAL
    3- HASAN DAYICIK
    4- SERHAN GENCE
    7- GÜZELYURT – YUVACIK
    Muhtarlık Adayları
    1- EMİRZADE TERZİOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NEŞE CENKSOY
    2- ÖZEL KOCAMAN
    3- SİBEL FABRİKACI
    4- ADEM ÇIKIKCIOĞLU

    8- GÜZELYURT – ZÜMRÜTKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BEKLEM ÖZTUĞ
    2- ALPER AKYAY
    3- HÜSEYİN KOÇAK
    4- ALİ EMİN
    İSKELE İLÇESİ
    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- ERENKÖY – KARPAZ – ADAÇAY
    Muhtarlık Adayları
    1- FERDİ YILMAZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ÖMER KORKMAZER
    2- İBRAHİM KOÇYİĞİT
    3- CANAN YAZICI
    2- ERENKÖY – KARPAZ – AVTEPE
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA KEMAL AŞIK
    2- HÜSEYİN MANİ
    3- HÜDA MANİ
    4- İSMAİL KOCA
    3- ERENKÖY – KARPAZ – DERİNCE
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- VAHİT ÇELİK
    2- HASAN HÜSEYİN TOZMAZ
    4- ERENKÖY – KARPAZ – ERSİN PAŞA MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT ALKAN
    2- ZEHRA ÇOBANOĞLU
    3- SELAMİ BAYRAMOĞLU
    5- ERENKÖY – KARPAZ – ESENKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET KATIRCI
    2- ABDULLAH COŞKUN
    3- EMİNE MİHMAT
    4- SONER MİHMAT

    6- ERENKÖY – KARPAZ – KURUOVA
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN GÜL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YAŞAR KARA
    2- MUSTAFA KARA
    3- ERTAN REFİK
    7- ERENKÖY – KARPAZ – POLAT PAŞA MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET AKIN
    8- ERENKÖY – KARPAZ – SANCAR PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- CEVDET DAĞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MİMAR DAĞ
    9- ERENKÖY – KARPAZ – YENİ ERENKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMİLE ŞENKURT
    2- MELİHA GÜNDEŞ
    3- MEHMET AYDENER
    4- HARBİYE MİNE SAYAR
    10- ERENKÖY – KARPAZ – YEŞİLKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KEMAL KADI
    2- UĞUR GÜNGÖR
    3- VEYSEL AKAR
    4- ŞÜKRÜ GÜRLER
    11- İSKELE – AYGÜN
    Muhtarlık Adayları
    1- HAMDİ KAYA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYŞE HATİP
    2- ERDAL TÜRKSOY
    3- HÜSEYİN GÜN
    4- ORHAN ARIMUM

    12- İSKELE – BOĞAZ MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CANAN SORGÜN
    2- ALPER ALTAY BABUTSALI
    3- KAMİL PAŞA
    4- GÜRCAN YÜZÜAK
    13- İSKELE – BOĞAZİÇİ
    Muhtarlık Adayları
    1- ENİZ AKŞAHİN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SADIK YAZICI
    2- ÖZTEKİN TAŞKIRANLAR
    3- MEHMET ALTUNTAŞ
    14- İSKELE – BOĞAZTEPE MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA ŞENER
    2- EMİNE ZORALİ
    3- OKŞAN ÇALIŞIR
    15- İSKELE – CEVİZLİ MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM EVLAT
    2- SERKAN ÖZTUGAY
    3- KAMİL ÖZTUGAY
    4- ŞEFİKA EVLAT
    16- İSKELE – İSKELE MERKEZ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SERMET NERELİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA ÖZDINAK
    2- FAİK CEMMEDO
    3- FERGÜN NERELİ
    4- SALİH MERT ÇAKIRLI
    17- İSKELE – KAPLICA
    Muhtarlık Adayları
    1- ADEM BAŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ADİL AKPINAR
    2- FERİT ERTEM
    3- YAKUP GENÇ
    4- OGÜN DURSUN

    18- İSKELE – KURTULUŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ AKSÜT
    2- ERDİNÇ KIRIKKALE
    3- MERYEM ZABİTLER
    4- MERYEM ERCEN AKSÜT
    19- İSKELE – ÖTÜKEN
    Muhtarlık Adayları
    1- TURGUT ÖZYÖRE
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİL KETEN
    2- HÜSEYİN BOLEL
    3- MEHMET ARKOÇ
    4- MURAT BURAM
    20- İSKELE – SINIRÜSTÜ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET SADIKEL
    2- AMBER EKENLEROĞLU
    3- FİKRET AKAN
    4- ÇAYAN BULLİ
    21- MEHMETÇİK-B.KONUK – BALALAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN BİRŞAN
    2- BÜRHAN IŞIK GÜLKAYA
    3- KEMAL ÇİFTÇİOĞLU
    4- EMİR ALİ KORMAN
    22- MEHMETÇİK-B.KONUK – BÜYÜKKONUK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- TUĞÇE AŞUT
    2- AHMET POSTACIOĞLU
    3- TAYFUN USBAHALI
    4- SERHAN UZUN
    23- MEHMETÇİK-B.KONUK – ÇAYIROVA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAVVA ÇAKICI
    2- OKTAY ABUZET
    3- ERSİN GÜNDEĞER
    4- GÜLAY MAHMUTLAR
    24- MEHMETÇİK-B.KONUK – SAZLIKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜNEŞ BARIŞSAL

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DERVİŞE BARIŞSAL
    2- MEHMET ÇOBAN
    3- ÜMİT HADIMCI
    4- DERYA ÜRÜNCÜOĞLU
    25- MEHMETÇİK-B.KONUK – ZEYBEKKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- FEVZİ ÇAVUŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SERAL TİLİM
    2- ALİ ÇAVUŞ
    3- GULCHEHRA YİĞİTTÜRK
    4- MEHMET ÇAVUŞ
    LEFKE İLÇESİ
    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- LEFKE – BADEMLİKÖY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ ZEHİROK
    2- TÜLİN KAN
    2- LEFKE – BAĞLIKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- COŞKUN ERSEV
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ARZU ERSEV
    2- HASAN ERSEV
    3- ERDAL TAHSİLDAROĞULLARI
    4- HÜSEYİN SELKAR
    3- LEFKE – ÇAMLIKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- ALTAY AYRANCIOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ABBAS BUDAK
    2- MEHMET HASDAĞ
    3- ERKİN OMURTAK

    4- LEFKE – DENİZLİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SALİH FELEK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KAMURAN ÖZREÇBEROĞLU
    2- YILMAZ KOROĞLU
    3- ÖZNUR İNANIR
    4- ÖMER SARAÇ
    5- LEFKE – DOĞANCI
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ YILMAZ ÇÖLAŞAN
    6- LEFKE – GEMİKONAĞI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET CED
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FADIL KUNİ
    2- KEMAL ZAİM
    3- SENSEVİL CED
    7- LEFKE – TAŞPINAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET EMİN KARADAYI
    2- İBRAHİM ÖZSANLI
    3- AHMET GÜNALP
    4- HÜSEYİN YILMAZ TAMER
    8- LEFKE – YEDİDALGA MAH.
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FİKRET ATASOY
    2- NECAT ÖZEMRE
    3- ZİHNİ PALABIYIKOĞLU
    4- NEVİN ERTARKAN
    LEFKOŞA,
    4 Aralık 2022

     

     

     

     

     

    spot_img
    spot_img
    spot_img
    İLGİLİ HABERLER

    CEVAP VER

    Lütfen yorumunuzu giriniz!
    Lütfen isminizi buraya giriniz

    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

    popüler haberler

    SON YORUMLAR