19.9 C
Lefkoşa
Cumartesi, Mart 2, 2024
DAHA FAZLA
    Ana SayfaGüncelYSK kesinleşen aday listelerini açıkladı

    YSK kesinleşen aday listelerini açıkladı

    Yüksek Seçim Kurulu, 25 Aralık’ta yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listelerini açıkladı.

    YÜKSEK SEÇİM KURULUNDAN İLAN
    25 Aralık 2022 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listeleri, 5/1976
    sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası’nın 61. maddesi uyarınca ilan edilir.
    LEFKOŞA İLÇESİ
    BELEDİYELER
    1- D.MENLİK – AKINCILAR BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- ALİ KARAVEZİRLER
    2- EBRU TÖREHAN
    3- KAMİL ERDOĞAN MEREN
    (CTP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- RECEP GÜLER
    2- AYŞE BETMEZOĞLU BERAN
    3- MUSTAFA CAMBAZ
    4- HİLMİ KARAÖZ
    5- YEŞİM BOZAT
    6- TAHİR IRIZ
    7- SAMET DİLEKKAYA
    8- AYTEN YENİÇERİ
    9- ARZU MİYASE BABAHAN
    10- AHMET GÜNEŞ
    11- HASAN KESAT
    12- ULAŞ ERZEN
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- MEHMET TİKİCİ
    2- MUSTAFA UZUNSAF
    3- HASAN GÜNEŞEL
    4- AZİZ MAHSUCU
    5- FEHİM YILMAZ
    6- AYSAN ÖZNACAR
    7- AYŞE OY
    8- ORHAN SÖNMEZER
    9- GÜLSAR MUSLU
    10- ESRA TOPKAYALI
    11- MEMDUH GÖKÇERİ
    12- HASAN KUNT
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- ŞEFİKA BURÇAKLI ABBASOĞLU
    2- AYTEN GÜLER
    3- MUSTAFA TOKTAŞ
    4- AHMET PEKÜN
    5- HÜSEYİN ÖZER
    6- SALAHETTİN OSMANLIZADELER
    7- ÖZGÜR EVRİM ÇELİK
    8- SALİH ALAMİNYOLU
    9- ADEM BABAHAN
    10- YAĞMUR ÇELİK
    11- FATMA ÖZTÜRK
    12- SÜLEYMAN AKÇİMEN
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- TANER AKYÜZ
    2- MUSTAFA OSMANOĞLU
    3- ÖMER BOLAT
    4- İBRAHİM YABANCI
    5- AYŞE ER
    6- MUSTAFA ŞAŞMAZ
    7- HÜLYA İLKBAHAR
    8- KADİR BARITCI
    9- FATMA AYDIN
    10- NESİME SERT
    11- SEBİHA KOÇ
    12- KAMURAN SİN
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    1- ERDOĞAN EYRİ (BAĞIMSIZ)
    2- GÖNYELİ-ALAYKÖY BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- AHMET YALÇIN BENLİ
    2- HÜSEYİN AMCAOĞLU
    (CTP Adayı)
    (UBP Adayı)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- GÖKHAN SOYKAN
    2- HÜLYA AKBİL
    3- H.SOYER KOLOZALİ
    4- FAHRİ ARABACIOĞLU
    5- AYGÜL ÖZKSÜZOĞLU
    6- MUSTAFA DİNARLI
    7- PEMBE BORAKAN
    8- GAMZE BÜRÜNCÜK
    9- ŞAHİN KARASALİH
    10- SEVİM KAYIKÇI
    11- ERDİNÇ LORD
    12- KENAN ALTINAY
    13- HATİCE BENAN
    14- HASAN DAYI
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- SİNEM BAŞTAŞ
    2- ALEV ALP
    3- FIRAT MERTTÜRK
    4- MEHMET ARSLAN
    5- CANER GÖNYELİ
    6- LEMAN ÇAVUŞOĞLU
    7- ÖZEN HÜRSES
    8- OSMAN NAZLI
    9- MENTEŞ AYTAÇ
    10- HÜLYA ÜÇÖZ
    11- İSMAİL KOFALI
    12- MURAT PİRGOT
    13- FARUK UMUT
    14- HÜSEYİN BALLI
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- NEVZAT NEVZAT
    2- SÜLEYMAN DEDE
    3- ARZU TEZEL
    4- İPEK EKER
    5- TÜRKEL OKAN
    6- EREN YOĞURTÇU
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    7- CENGİZ KOFALI
    8- SUZAN MUTAL
    9- AYSIN AVINÇ
    10- İPEK KABİDAN
    11- ELİF GÖREM GÜMÜŞMADEN
    12- OZAN BEYSAN
    13- GÜNER MANGA
    14- SITTIKA YILMAZ
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- TÜRKEŞ KARŞILI
    2- BANU BALIK
    3- RAMAZAN KANSU
    4- SONGÜL UĞUZ
    5- HÜSEYİN ŞİRAN
    6- BUĞRA ACAR
    7- EFENDİ AYDOĞAN
    8- SEMRA KIR
    9- NURŞAH ÇİFTÇİ
    10- EDA YENEN
    11- MÜFİDE ERMİŞ
    12- RECEP AYDOĞAN
    13- HALİL KANSU
    14- NESİMİ SOYKAN
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    3- LEFKOŞA BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- SILA USAR İNCİRLİ
    2- MEHMET HARMANCI
    3- SADIK GARDİYANOĞLU
    4- HÜSEYİN ERYAMAN
    5- OYTUN ANDAŞ
    6- OKYAY SADIKOĞLU
    (CTP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- BERKAY RAMİZ
    2- HAZAR VAHİP
    3- BUKET ASİLSOY
    4- AHMET EŞSİZER
    5- KEMAL GÜLERCAN
    6- HÜSEYİN KURD
    7- AYŞE ÖZDEMİRAĞ
    8- HARİKA T. KIRAL
    9- ZEKİ TOPCU
    10- ERALP MÜNİR PINAR
    11- ESER ÖKTEM
    12- DİLAN AŞAN
    13- ÖYKÜ AKCAN
    14- GÖZDE BERKMAN
    15- SALİH BORAN
    16- MUSTAFA GÜRKAN
    17- AYDANUR ARAR
    18- ARINÇ PERÇİNCİ
    19- SİBEL HANÇERLİ
    20- NİYAZİ KAFİDİR
    21- UMURE ÖRS
    22- TOLGA AHMET RAŞİT
    23- MEHMET ÇAKMAK
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    24- ÖMER ACUN
    25- HAMİT SAKALLI
    26- MEHMET ERENLER
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- EZGİ BERTİZ
    2- ÖZLEM ÜNSAL
    3- FERDİYE SAV
    4- BUĞRA GAZİOĞLU
    5- BORA LİMAN
    6- MEHMET MİRALAY
    7- MEHMET MANAVOĞLU
    8- TAHİR HOCA
    9- KÜRŞAT ZİYAOĞLU
    10- BORA RİFATOĞLU
    11- AHMET TÜRKDOĞAN
    12- GÜNER ERSEN
    13- CERAN TUNALI
    14- ALEV DENİZGİL
    15- CEYHUN HAMİ
    16- GİZEM CANER ŞEFİK
    17- MÜNEVVER ÖZAKALIN
    18- ÇİSE ATLAS
    19- ASYA VAHİP
    20- İLKE ÖZGÜR DAVULCU
    21- GÜLAY KAŞER
    22- ÇELEN ÇAĞANSOY
    23- İZLEM SÖNMEZ
    24- DENİZ ERKAL
    25- MURAT KANATLI
    26- HÜSEYİN AYTAÇ
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    1- CANSU N. NAZLI
    2- TAHSİN OYGAR
    3- ZEKİYE ŞENTÜRKLER
    4- BEHİÇ ANİBAL
    5- SEVGÜL UZKAN
    6- CENK TUNCAY
    7- FATMA SEZİKLİ
    8- MUSTAFA KELEŞZADE
    9- MELİSA KOLOZ
    10- MUSTAFA BATAK
    11- FATMA DOĞANÇİÇEK
    12- BÜLENT KURT
    13- HALİDE ERKIVANÇ
    14- DEMRE COŞKUN
    15- FATOŞ KARABİBER
    16- TAĞMAÇ ÖZBERK
    17- HASAN ÇAĞIN TEZBAŞAR
    18- GAZİ GÖK
    19- ALİ KEMAL PİYALE
    20- ALİ ÖZSOY
    21- MEMET KILIÇ
    22- EVREN CEM
    23- UMUT ERSOY
    24- SUNALP ASENA
    25- SENCER GÜVEN
    26- SALİH HAYALOĞLU
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)

     

    1- HÜSEYİN ÖNDER ECESOY
    2- MUHARREM MÜJDE
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    3- MEHMET KERMEOĞLU
    4- MEHMET İZZET ZEYBEKÇİ
    5- LEVENT ÇIRAKLI
    6- HAYDAR GÜZELOĞLAN
    7- BENGÜ TOPALOĞLU
    8- GÖRKEM ÖNEM
    9- ELİZ MAĞRACI
    10- EZCAN ÖZSOY
    11- İBRAHİM MISIRLIOĞLU
    12- SEYDİ AVŞAR
    13- SIDIKA KİREÇDAĞ
    14- MEHMET TUNÇÇAĞ
    15- KAZIM ALTUNCUOĞLU
    16- FİLİZ ELÇİOĞLU İĞREK
    17- MURAT İPEK
    18- FAYSAL DAĞDELEN
    19- TAHSİN ALTINCIOĞLU
    20- FUAT DİZLİKLİOĞLU
    21- HİDAYET YAĞIZERLER
    22- PELİN ORHON
    23- GÜLÇİN ARABULUCU SOYAL
    24- MELTEM ONUR
    25- REŞTAN AKSOY
    26- MUSTAFA KARATAŞ
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- SALİH ÇELİKER
    2- REMZİ GARDİYANOĞLU
    3- CEVDET AKTEPE
    4- BESİM KARA
    5- TURGUT SONAP
    6- DÖNDÜ YAZICI
    7- HAKAN AYDIN
    8- MEHMET SPORCUOĞLU
    9- RESUL ACER
    10- MESUT AYAR
    11- ORKAN BÜKE
    12- MUSTAFA GÜNER
    13- AYŞE KÖSE EMMİ
    14- ÇETİN SADELİ
    15- AYŞEN FELLAH
    16- ANIL AKSOY
    17- MERCEM ADIGÜZEL DAVULCU
    18- MEHMET SAFA
    19- OGÜN KİŞMİR
    20- FUNDA ÖZSAKINÇ
    21- YASİN KANSU
    22- HAVVA ÖZDEMİRAĞ
    23- FADIL BENDER
    24- YUSUF SÜRÜCÜ
    25- HURİYE BİRSEL
    26- NESLİHAN BAŞARAN
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- MAHMUT TEZCAN
    2- GÜLŞAH ARKOÇ
    3- ABDURRAHMAN KAYLAK
    4- MUZAFFER DÖNMEZ
    5- MUSTAFA DEVELİ
    6- ZELİHA ÖZKAN
    7- EMİNE HACIMUSA
    8- NURAN KAVÇIN
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)

     

    9- HASAN KAYA
    10- MERVE BAĞIGÜZEL
    11- FİKRET ALAS
    12- NAZİF TANRIÖVER
    13- AHMET MORALI
    14- MEJDİ TEZCAN
    15- CUMA BEYGE
    16- SONER ÇELİK
    17- ALİHAN AKARSOY
    18- HASAN ZAROĞLU
    19- SABRİYE CEYLAN
    20- MURAT ÖZBEK
    21- MEHMET YILDIRIM
    22- BEHCET ERKAL
    23- MUSTAFA DOĞAN
    24- HAKAN AK
    25- AYŞE ŞAH
    26- GÜLCAN ALP
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)

     

    1- H.AZER ÖZKAN
    2- MİKAİL YEL
    3- METİN AKAR
    4- İBRAHİM BAŞARIR
    5- YETER ÖZPINAR
    6- LEYLA ASLAN
    7- MUSTAFA BALOĞLU
    8- YAVUZ AYDIN
    9- ÖZAY BARIM
    10- MERYEM GETİRMEZ
    11- REYHAN ÖZHAN DEMİR
    12- ŞEVKET DAĞA
    13- ERKAN ARIKLI
    14- CELAL AÇIK
    15- ABDULKADİR ALKIŞ
    16- MELEK ALIR
    17- MEHMET ALİ ŞAHİN
    18- MEHMET GÜRLEK
    19- MESUT ŞAHİN
    20- BEYZA KANSU
    21- ZEYNEP SİNEM KESER
    22- NESİMİ KANAR
    23- BİRSEN KÖSE
    24- MUHİTTİN ALKAN
    25- MALIK FAYYAZ AHMED
    26- AHMET ÇETİN
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- D.MENLİK – AKINCILAR – AKINCILAR
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA EĞMEZ
    2- ERKAN BARBAROS
    3- İBRAHİM ÇUFOĞLU

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN TÜRK
    2- ŞERİFE KAPLAN
    3- KEMAL ŞAH
    4- MUSTAFA ÖZUÇAR
    2- D.MENLİK – AKINCILAR – BAHÇELİEVLER MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜLÇİN ERSOY
    2- HÜSEYİN EYRİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DUYAL DİNÇOL
    2- İRFAN VERDİL
    3- İZZET KOÇÇAT
    4- OSMAN EMİROĞULLARI
    3- D.MENLİK – AKINCILAR – BALIKESİR
    Muhtarlık Adayları
    1- MÜRÜDE ERZEN
    2- İSMAİL ERBEK
    3- OSMAN GÜLTEKİN
    4- MENDUH ERGÜLER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUKADDES SAKALLI
    2- FATMA ÇİĞDEM FAİZ
    3- NASİP PİRGOT
    4- HALİL İBRAHİM TİNLİ
    5- ASLI KURT
    6- REFİA AKTÜRK
    7- İSMAİL SARAL
    8- ÖMER SOLAKAY
    4- D.MENLİK – AKINCILAR – BAŞPINAR MAH. DEĞ.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET KALKAN
    2- AHMET İSPİROĞLU
    3- BEYZADE ÇETİNKAYA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ORHAN ÖZDEMİR
    2- ALTIN YAZICI
    3- CEMAL EMİNDAYI
    5- D.MENLİK – AKINCILAR – BEYKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET ONBAŞI
    2- OLAY AKTAŞLI
    3- SERMİN AYRANCIOĞLU

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA GÜLOĞLAN
    2- ALİ KARACA
    3- OSMAN GÜDÜL
    4- MURAT ÇARKA
    6- D.MENLİK – AKINCILAR – CAMİALTI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİT YİĞİTCE
    2- MUSA SUİÇMEZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN HAYATİ GÜNERİ
    2- RAMAZAN BALDAN
    3- AYŞE SUİÇMEZ
    4- TACEDDİN ÖZER
    7- D.MENLİK – AKINCILAR – CİHANGİR
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET REİS
    2- ULAŞ SOLAKAY
    3- ALİ ÖZCİHANGİRLİ
    4- CELAL TOPUZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM ÇAKLİOĞLU
    2- MUSTAFA MEHTER
    3- TUNCAY ALPTEKİN
    4- TUFAN OHTAROĞLU
    5- GÜLÇİN ONBAŞI
    6- CEMAL ÖZKUŞ
    7- MUSTAFA HASANCIK
    8- ADNAN KAYA
    8- D.MENLİK – AKINCILAR – ÇUKUROVA
    Muhtarlık Adayları
    1- YUSUF SOFU
    2- HİLMİ TUNCAY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA SOFU
    2- HASAN BULUT
    3- NAZIM ÖKTEN
    4- CEMAL ULUÇAY
    5- NAZIM KURUMANASTIRLI
    6- RASİM GÖNÜL

    9- D.MENLİK – AKINCILAR – DEMİRHAN
    Muhtarlık Adayları
    1- CEMİL ŞENSOY
    2- MÜŞERREF AKAR
    3- ALİCAN DEMİRER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYŞE MANTAR
    2- EMİNE ÇELİK
    3- ALİ TAYFUR
    4- KASIM YARGICI
    5- MURAT ŞEHİTOĞLU
    6- AHMET BAYRAM
    7- FIRAT ATAMTÜRK
    8- NEŞE ILGAN
    9- ERKUT MANTAR
    10- MUSTAFA ÖZGÜL
    11- TOPEL GEÇİLMEZ
    10- D.MENLİK – AKINCILAR – DİLEKKAYA
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET ÇELİKER MENTEŞOĞULLARI
    2- ARİF MENTEŞOĞULLARI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ÖNEL ÖZİPEK
    2- SERTAÇ GAZİTAÇ
    3- COŞKUN ALASLAN
    4- TÖZÜN KARAPELİT
    5- MURAT KUMRU
    11- D.MENLİK – AKINCILAR – DÜZOVA
    Muhtarlık Adayları
    1- TURGAY KALAMAN
    2- YILMAZ YILMAZOĞULLARI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET BAYRAMOĞULLARI
    2- HALİL BETMEZOĞLU
    3- SERCAN ÇİFTÇİOĞLU
    4- MUSTAFA BETMEZOĞLU
    5- SELÇUK TEKOL
    6- RİFAT UYGUN
    7- SERPİL HÜRSÖZ
    8- MEHMET KAHRAMAN
    12- D.MENLİK – AKINCILAR – ERDEMLİ
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET YANIKER
    2- KAMİL ŞENOCAKLI

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YUSUF VURUŞKAN
    2- SERKAN VURUŞKAN
    3- TÜLİN VURUŞKAN
    4- HASAN ÖNCÜLER
    13- D.MENLİK – AKINCILAR – GAZİKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜRCAN TOPKAYALI
    2- ÜNAL MEHMET CEYDA
    3- MUHİDDİN MİRALAY
    4- ZÜHRE MEREN KANATLI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAKAN ALİOĞLU
    2- HÜSEYİN MELHEM
    3- ALİ ALİOĞLU
    4- BÜLENT SOYALAN
    5- AZİZ MİRALAY
    6- SABAHAT YİĞİT
    7- TURAN CEYDA
    8- GÜLİN MEREN PEHLİVANOĞULLARI
    9- ZINAIDA GÖRÜ
    10- HÜSEYİN ÖZÜNLÜ
    11- ALİ ALPAY CİNCİOĞLU
    14- D.MENLİK – AKINCILAR – KALAVAÇ
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL KARASOY
    2- ADİL MERAKLI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YAKUP ŞAH
    2- İSMET YÜCETÜRK
    3- MURAT ŞAH
    4- NECATİ YAKUPOĞLULARI
    5- ERHAN ŞAH
    6- AHMET ÇELİK
    7- MÜRÜDE ŞİLA
    8- SERKAN YAKUPOĞLULARI
    15- D.MENLİK – AKINCILAR – KIRIKKALE
    Muhtarlık Adayları
    1- SAVAŞ ÖZMERT
    2- HALİL KOCABAŞ
    3- CAHİT KAVAZ
    4- CEMAL GÜRSEL OSMANOĞLU

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NAZIM ÖZSEVER
    2- AHMET KARŞILI
    3- İRFAN AKTUNÇ
    4- HASAN HAMİTOĞULLARI
    16- D.MENLİK – AKINCILAR – MEHMETCİK MAH. DEĞ.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET HALİTOĞLU
    2- HALİL TATARLAR
    3- KAZIM SÖNMEZTÜRK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERHAN BABAHAN
    2- MEHMET ALİ HALİTOĞLU
    3- RAİF YAŞIN
    4- ZAKİR SHAH
    5- RİFAT SÖNMEZTÜRK
    17- D.MENLİK – AKINCILAR – MERİÇ
    Muhtarlık Adayları
    1- SONER GÖYMEN
    2- MUSTAFA ÇİYKUŞU
    3- ERKAN DEBRELİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CİHAT RAY
    2- MUSTAFA YALNIZ
    3- HASAN ŞENKAYALAR
    4- KENAN GÜMÜŞÖREN
    5- SALİH SAVAŞ
    6- NİYAZİ REYNAR
    7- CEMAL ÖZKILIÇLAR
    8- BERKE SARCAN
    18- D.MENLİK – AKINCILAR – MİNARELİKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- ŞEVKET FEDAİ
    2- ARİF OKCU
    3- KENAN UYĞUN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET GÖKSU
    2- NEVRAN ALTIN
    3- MUSTAFA KOCA
    4- ÜMİT KOÇAK
    5- ŞENOL TİKİCİ
    6- GÜLNUR KORUOĞLU
    7- MERYEM KURUCU BURAN

    19- D.MENLİK – AKINCILAR – SARAY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- DANİŞ AŞICI
    2- ÖMER NİZAM
    3- MİNE ÇOLAKOĞLU
    4- İMREN FERAMEZOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMAL KARACANLI
    2- CENGİZ UNUZ
    3- REMZİ ERCÜMENT
    4- TURGAY SEDATGİL
    5- NURİ EFE
    6- FATMA ÇELİK
    7- MELEK SHAH
    8- MEHMET UNUZ
    20- D.MENLİK – AKINCILAR – TEPEBAŞI MAH. DEĞ.
    Muhtarlık Adayları
    1- YILMAZ KOLOĞLU
    2- ABDURRAHMAN KOLOĞLU
    3- ERDOĞAN AYDIN
    4- DURSUN KUMAŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KAMİL AYHAN
    2- MEHMET AYSIN KARGI
    3- SERKAN ULGAR
    4- RAMAZAN KALDIRIM
    21- D.MENLİK – AKINCILAR – YENİCEKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET BARDAK
    2- MEHMET İYİCİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FERHAT KAYA
    2- ŞEFİKA YAPICIEL
    3- MEDİHA RAMİZ
    4- GÖKHAN GÖRGÜL
    22- D.MENLİK – AKINCILAR – YİĞİTLER
    Muhtarlık Adayları
    1- MESERET ÖZSAĞLAM
    2- CEM GÜÇLÜHAN
    3- HASAN YUSUFOĞLU
    4- MUSTAFA COŞKUN
    5- ALİ EMİR

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN GÜRTUNÇ
    2- ELSUN DORATLI
    3- EMSAL ÖZSAĞLAM KIRCIOĞLU
    4- KEMAL UZUN
    5- CEMAL ATİLAOĞULLARI
    6- MEHMET ÖZCANLI
    7- ALİ GÖKTEPE
    8- KENAN TOK
    9- HATİCE OY
    10- MEHMET EMİR
    23- GÖNYELİ-ALAYKÖY – ALAYKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- İBRAHİM İNANLAR
    2- RAZİYE ULAŞ
    3- YAVUZ KANSU
    4- FEHMİ SOYKAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ELİFE ÖZGÜÇER
    2- OSMAN SAV
    3- SELMA KARAKAYA
    4- ÜVEYİS KANSU
    5- MUSTAFA TÜRKKAL
    6- ENES SOYKAN
    7- HÜSEYİN TANRIKULU
    8- SONER TÜRKKAL
    24- GÖNYELİ-ALAYKÖY – GÖNYELİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖMER MENDERES
    2- PEMBE KANLI
    3- EGEMEN NAZLI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEVİLAY HACI
    2- MEHMET TATLICI
    3- FERİT KABAALİ
    4- GÜLŞAH ÇOBAN
    5- ERCAN KAÇER
    6- AZMİ ERKASAP
    25- GÖNYELİ-ALAYKÖY – KANLIKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜLEN KILIÇ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HATİCE AMCAOĞLU
    2- CENK KOFALI
    3- FATOŞ KANLI
    4- SERHAN UYSAL

    26- GÖNYELİ-ALAYKÖY – YENİKENT MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SALİH TOKATLI
    2- MELEK ARABACIOĞLU
    3- İLKER DAMDELEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERDİNÇ BORANHAN
    2- DOĞAN ŞAH
    3- MAHMUT ŞARA
    4- SELAHATTİN TEKİN
    5- HATİCE SARITAŞ
    6- HARE ERGEN
    7- FATMA SONAY İKİNCİ
    8- HATİCE YÜCEDAL
    9- ÖREN YURTERİ
    10- ESRA ŞEREBET
    11- HASİP SALAHİ ŞAH
    12- MEHMET HANCIOĞLU
    27- GÖNYELİ-ALAYKÖY – YILMAZKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ÜÇÖZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET ATAŞ
    2- OĞUZ ÜÇÖZ
    3- HATİCE ÜÇÖZ
    4- MUSTAFA ŞEVKİ HIZAL
    28- LEFKOŞA – ABDİ ÇAVUŞ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN YAKUP MULLAHALİL
    2- NİYAZİ DİKMEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET UĞURLU
    2- ŞABAN ŞİMŞEK
    3- ABDULLAH AKAR
    4- MİNE BULDUK
    5- MUSA BOZLAR
    6- CUMA BERKÖZ
    7- MEHMET DERİN
    8- HASAN AY

    29- LEFKOŞA – AKKAVUK MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ABDULLAH KARADEMİR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DİRGEM ASLAN
    2- İSMET KARADEMİR
    3- RİFAT UÇAR
    4- AHMET TUNÇ
    30- LEFKOŞA – ARABAHMET MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ SARI
    2- RAMAZAN KAZAK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SİMGE SARI
    2- SALİH SARI
    3- AYSUN TAŞKINÇAY
    4- HALUK TAŞKINÇAY
    5- ABBAS ÇEVİK
    6- MEHMET BEBEK
    31- LEFKOŞA – AYDEMET MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- EMİNE DAVUTOĞLU SHEEKHO
    2- MAHMUT ÇELİK
    3- CEMAL SAĞIR
    4- SARPER COŞKUN
    5- PEMBE KILIÇKAYA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYSEL YALÇIN
    2- HASAN TURGAY ADAK
    3- SERHAT ERTÜRK
    4- HÜRMÜS KUZEL
    5- FATMA ÇELİK
    6- OYA DEMİRSÖZ
    7- ÇİĞDEM NAR
    8- ŞENAY ÖKSÜZER
    9- SELMA ÇETİNKAYA
    10- CEMALİYE BALDIRAN
    32- LEFKOŞA – AYYILDIZ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- FERDİYE AKSU
    2- TAKSİM ÇÖREKCİOĞLU
    3- İSMET YAYAR

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ÖMER ŞUKUF
    2- GÜNEŞ AKA
    3- SİBEL AYDIN
    4- BESTAMİ BEYOĞLU
    5- MEMET PORSNOK
    6- SİBEL DÖĞEN
    7- SAKİNE AKSU
    33- LEFKOŞA – ÇAĞLAYAN MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ERDOĞAN KÖROĞLU
    2- NUTKU KARSU
    3- NÜKET IRKAD
    4- SELÇUK AVCI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA KEMAL GÜNEY
    2- YAKUP BAĞCI
    3- GÜLTEKİN KARSU
    4- HAKAN AŞIK
    5- YILMAZ DEMİR
    6- NESLİHAN GÜZEY
    7- AYTEN ŞENOL
    8- MÜJGAN SOYKAN
    9- SERPİL AVCI
    10- AYÇA KERİMAN NECİPOĞLULARI
    11- DERVİŞ NİHAD
    12- ZEKİ BİLSE
    34- LEFKOŞA – GÖÇMENKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SONER KARASALİH
    2- SELİM GÜNERMAN
    3- AYŞE BAŞARANEL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İSMAYIL DENİZKAYASI
    2- OKAN KALAYCILAR
    3- SERKAN BİRGİN
    4- YÜKSEL ÖCAL
    5- VASİT GÖKSUN
    6- KIVANÇ ÖZSOY
    7- GÜRCAN YÜCEL
    8- KAMİL RACİOĞLU
    9- MURAT ADIGÜZEL
    10- TANSEL BORANHAN
    11- AHMET DÜKYANCI
    12- EROL SOYGÜR

    35- LEFKOŞA – HAMİTKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- FEYZULLAH RAŞİT BOSTANCI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BİRCAN USLU BEREKETLİGİL
    2- MUSTAFA SAKALLI
    3- SALİH BUBA
    4- CEMAL ÖZTURAN
    36- LEFKOŞA – HASPOLAT
    Muhtarlık Adayları
    1- TALİP ÖZDEMİR
    2- ASIM EGEMEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM KOLBAŞI
    2- NECATİ YILDIRIM
    3- MAHMUT GÖKSU
    4- MAHMUT İĞREK
    5- DAMLA GÜNAY
    6- OKSANA MIHOVA
    7- MEHMET ALDIÇ
    8- NİYAZİ KÖRKURT
    9- YÜKSEL BAŞAR
    10- ALİ BURSALI
    11- CENGİZ ERBAŞ
    37- LEFKOŞA – HAYDARPAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MESUT KAZIK
    2- NACİYE DEMİR
    3- ŞÜKRAN ATAKAN
    4- ALİ CALBAN
    5- DURAN ÇENGİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DURSUN BEYOĞLU
    2- AHMET GÖREN
    3- HABİP AKAD
    4- ABDULLAH CENGİZ
    5- FİDAN SERTYÜREK
    6- AHMET İRİ
    7- KASIM DEMİR
    8- SERKAN ÜNVER

    38- LEFKOŞA – İBRAHİM PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BÜLENT BAYTEKİN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- TEZCAN BEREKETBULUR
    2- SIDIKA BABA
    3- AYŞEN ÖZBENGÜ
    4- ERCAN ŞAŞKARA
    39- LEFKOŞA – İPLİKPAZARI/K.EFENDİ
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ALİSİNANOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NEVİN ALİSİNANOĞLU
    2- ÖMER ATAY
    3- MURAT TUNCAY
    4- MEHMET KAYA
    40- LEFKOŞA – KAFESLİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN EMİNOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERSİN EMİNOĞLU
    2- MEHMET HALİL KAPLAN
    3- KEZİBAN EMİNOĞLU
    4- AHMET ÇOLAK
    41- LEFKOŞA – KARAMANZADE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSAMETTİN ÇOLLO
    2- SEHER BİRİCİK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ÖKKEŞ EVRAN
    2- FİLİZ ÇOLLO
    42- LEFKOŞA – KIZILAY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- NESRİN GÜVENER
    2- HASAN HÜSEYİN ÖKSÜZ

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEZEL GÜVENER
    2- EMİNE GÖRGÜNER
    3- MİNE HAFIZ
    4- TARIK AKRAM
    5- HALİL ÖKSÜZ
    6- MEHMET KAYLAK
    43- LEFKOŞA – KÖŞKLÜÇİFTLİK MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN ERGÖK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAMZA ERYILMAZ
    2- AYŞE MADİ
    3- AYFER UZMAN
    4- KORAY ERGÖK
    44- LEFKOŞA – KUMSAL MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA ALGÜL
    2- SEZGİN GÜÇLÜ
    3- HÜDAVERDİ ÖZENEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEVİLAY ALGÜL
    2- SÜLEYMAN GÜÇLÜ
    3- ZERİN SOYLUKAL
    4- YUSUF KARATAŞ
    45- LEFKOŞA – KÜÇÜK KAYMAKLI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AYŞE SERHAT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM EKİCİ
    2- METİN KORUER
    3- MURAT YAYMAN
    4- SALİH ÇIDAM
    5- SÜLEYMAN TÜNÇ
    6- PINAR BÜYÜKHÜSEYİN
    46- LEFKOŞA – MAHMUT PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ALİ BEBEK

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YÜKSEL BEBEK
    2- YUSUF KAPLİ
    3- AYHAN KURKMAZ
    4- NARİNÇ KARABULUT
    47- LEFKOŞA – MARMARA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET YÜRÜKER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DERVİŞE YÜRÜKER
    2- İLKER KARABİNA
    3- ERDAL ILICAN
    4- MEHMET ERDOĞDU
    48- LEFKOŞA – ORTAKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- CENGİZ TOPER TUĞCAN
    2- FAYIK TAŞEL
    3- MEHMET UĞUR GÜLSEVENER
    4- MEHMET KONTİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- TURGAY TUĞCAN
    2- BEHÇET ODABAŞI
    3- BİKEM TAŞEL
    4- KAMİL KANLI
    5- SERAP BORAN
    6- ERKAN NASİBOĞLU
    7- ZALHE SERPİL YÜCEL
    8- HANİFE GÜLSEVENER
    9- RAMADAN TEKAN
    49- LEFKOŞA – SELİMİYE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- NESRİN KAZIK
    2- MAHMUT AYGÜNER
    3- MUSTAFA MESUTOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KADİR KAYLAK
    2- ŞEKİP GÜMÜŞ
    3- MEHMET SAYAR

    50- LEFKOŞA – TAŞKINKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- DERVİŞ DİZLİKLİOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA ŞADIN
    2- BİLGİN ÖZALTINOK
    3- ONUR GERÇEKER
    4- TALAT ÜRER
    51- LEFKOŞA – YENİCAMİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SELİM ÖZDEMİR
    2- AYŞEN HAMİTOĞLU
    3- MEHMET ÇAMIR
    4- HASAN AKKUŞ
    5- BEYAZIT SERT
    6- MEHMET SÜPHAN YAŞAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA ASI
    2- AHMET KURKMAZ
    3- VAHAP BAYSAL
    4- HAFİZE AKKUŞ
    5- ADNAN GETİRMEZ
    6- ALİ AKIN
    7- HASAN HAZIRLAR
    8- KEÇE DAĞDELEN
    52- LEFKOŞA – YENİŞEHİR MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- YAŞAR ARACI
    2- MUSTAFA METİN BIÇKICIOĞLU
    3- ETHEM BİNİCİ
    4- YUSUF ŞİMŞEK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET MAHMUT AŞKAROĞLU
    2- SEBİHA TODİL
    3- KEMAL AKSU
    4- İSMAİL ULAŞ
    5- FEZİLE AKKOYUN
    6- MUSTAFA DENİZGEZEN
    7- AHMET HARBELİOĞLU
    8- FADIL SÜTÇÜLER
    9- BAKİ ARICI
    10- MEHMET ALİ ATICI
    11- HÜSEYİN MAZI
    12- RAŞİT SÖZALP
    13- ALİ AYNACI
    14- ŞABAN DAĞA
    15- ECEVİT BUĞDAY

    GAZİMAĞUSA İLÇESİ
    BELEDİYELER
    1- BEYARMUDU BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- İLKER EDİP
    2- SADIK TUVER
    3- GÜRAY KAFA
    4- BÜLENT BEBEK
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- KEMAL KASAPOĞLU
    2- İSMET MEHMETEMİNOĞULLARI
    3- ORHAN DELİKUŞ
    4- MEHMET ODUNCUOĞLU
    5- FERUZE YILDIZ
    6- SEVİLAY ŞEKER
    7- ALKAN KAYA
    8- PEYMAN GERÇEKER
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- SERTAÇ ÇİFTCİ
    2- TEZCAN AKAY GİRİTLİ
    3- GÜLSÜM ATALAY HAYDAROĞULLARI
    4- METUN ERSALAN
    5- ŞENGÜL ŞARKICI ÖZŞEN
    6- LALE ÖĞER
    7- DÖNDÜ ZARARSIZ
    8- TOLGA ARSLANOĞLU
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- ÜMİT ŞENER ÇAPLI
    2- YASEMİN ÇOBANOĞLU
    3- GÜNAY ERÇİKA
    4- ZELİHA BOZACI
    5- ALİ TAŞKIN
    6- DUYAL SAĞIR
    7- KEMAL GÜÇVEREN
    8- ALİ SÜRER
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    1- BENEK ARSUNLAR
    2- MUSTAFA KAĞANSOY
    3- AYŞE KAFA MENTEŞOĞULLARI
    4- AHMET ZORT
    5- MUSTAFA DOSTBİLEN
    6- MÜRİVET YÜCETÜRK
    7- HASAN YAHYA
    8- BAYRAM TOPRAK
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- YUSUF KELEŞ
    2- ŞEVVAL ÖZTÜRK
    3- EBRU DÖLEK
    4- NAİME ALAŞAHİN
    5- FATMA SALMAN
    6- ADNAN AMASYALI
    7- SÜLEYMAN DURAN
    8- ALİ KOŞAR
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    2- GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- ERDAL ÖZCENK
    2- SÜLEYMAN ULUÇAY
    3- UMUT KADI
    4- SALİH OKTAY
    5- HABİBE ÇETİN
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- MİNE KARACA
    2- ARZU ABİÇ
    3- RAMADAN KÜÇÜKSU
    4- VELİ TEPE
    5- UFUK UMAY
    6- ELHAMİYE TANKI FETHİ
    7- HÜSEYİN MANİK
    8- ÖZKAN OZA
    9- HÜSEYİN ARANIR
    10- HALİDE DALOKAY
    11- EMİR ERDİNÇ AYBENK
    12- YİĞİT DOĞRUÖZ
    13- MÜGE EVRAM
    14- ERHUN ŞAHALİ
    15- MEHMET İNCE
    16- MERYEM UYGAR
    17- MUSTAFA KIRALP
    18- SAFFET MEHMETALİOĞULLARI
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- HAKAN BORATAŞ
    2- HASAN ARSLAN
    3- KASIM GÜLEK ULUÇAYLI
    4- AYBEN KARADENİZ
    5- İZLEM AYPAR
    6- BERNA EKŞİCİ
    7- ALİ KÜÇÜK
    8- ERTAÇ ERDOĞAN
    9- AHMET DEMİREL
    10- SİNEM GÜZELGÖZ
    11- ŞÜKRAN ERTAŞ
    12- TAŞKIN ATAOĞLU
    13- YÜKSEL ÖZEN
    14- ABDULLAH KESKİNEL
    15- BURÇİN YİĞİTBAŞ
    16- HALİL DOĞAN
    17- HASAN CANER
    18- YENER YILDIZ
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- TOLGA ÖZÇELİK
    2- HÜLYA KARAALİ
    3- İSMAİL KIZILŞAHİN
    4- EBRU SÖNMEZ
    5- OĞUZHAN ABİ
    6- İSMAİL GÖRÜR
    7- ZEKİ ÖZGÜRKANLILAR
    8- İNCİ AVCI
    9- NAZMİYE ELÇİN ERBAY
    10- DİLRUBA ESENGİN
    11- MEHMET FAHRİ UYGUR
    12- CELAL SESLİ
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)

     

    13- BURÇİN ERDEM
    14- ERSAN BOYBEY
    15- KENAN AKYALÇIN
    16- KAĞAN BEKTAŞ
    17- CAHİT FEVZİ BAĞIGÜZEL
    18- NİGAR ABU HAWILA
    1- ECE BALCI
    2- İLYAS YAĞLI
    3- OLGU TANSUĞ
    4- FATOŞ GÜL
    5- ASİYE BEYAZ
    6- CEYDA PÜSKÜLLÜ
    7- SEYİT SOYDAN CAMBAZOĞLULARI
    8- ŞENEL SERTDEMİR
    9- METİN İSMET PEKRİ
    10- MAHİR DEMİR
    11- EMİR GENÇ
    12- YÜCER YÜRÜK
    13- MUSTAFA NOYAN
    14- AHMET HÜSEYİN
    15- ALİ ÖZALTIN
    16- HÜSEYİN SERTAP TUĞCAN
    17- AYŞE İSPİR
    18- ONUR İÇTEN
    1- MEHMET EKŞİCİ
    2- TURGUT YENAĞRALI
    3- İBRAHİM KÖROĞLU
    4- AYŞE DEMİR
    5- AYGÜL BENZİNCİOĞLU
    6- AHMET ÖZTENAY
    7- CEM YABABA
    8- ALPAY TEBELLEŞOL
    9- ÇİSE SEYMEN
    10- AYŞE BASRİ
    11- YEŞİM ÜNSALAN SEFER
    12- ÖZERK RAİF
    13- ÖZGÜR DEDEOĞLU
    14- BENEK ÇAĞAKANLI
    15- TOLGA YAVUZ
    16- GÜREL SEVEREN
    17- AHMET DOĞAN
    18- YENAL GARABLİ
    1- AYDOĞAN YILMAZ
    2- TAMER KARAKAŞLI
    3- GÜLHAN İBİLİ
    4- HATİCE SEÇKİN
    5- ORHAN ÖZER
    6- YUSUF SAVRAN
    7- MELİKA PERVER
    8- CAFER KOÇAK
    9- MEHMET SOLMAZ
    10- İLTER ÖMEROĞLU
    11- ŞÜKRÜ DEMİRBAŞ
    12- MAHMUT COŞKUN
    13- ALİ CENK AKAY
    14- MEHMET UYSAL
    15- EMİNE ÖZEL
    16- ENGİN TOLUNGÜÇ
    17- YETER ESİM
    18- ÖZLEM YAKIŞTIR
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    3- GEÇİTKALE-SERDARLI BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- HALİL KASIM
    2- HASAN ÖZTAŞ
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- AYFER ESENDAĞ
    2- SALİH RUSO
    3- ÇİĞDEM DEMİRPENÇE
    4- EMİN SOYAL
    5- NEZAKET ŞAHİNSOY
    6- TAYGUN HACIARİF
    7- ELÇİN HACIARİF
    8- TOLGA KASAP
    9- MUSTAFA SEVİNÇ
    10- AHMET KADI
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- MİKAİL CANKURT
    2- İLHAN BAYANDURSUN
    3- MEHMET SALİH HAVALI
    4- SEDAT YAMAN
    5- FERİHA YELDA KULLE
    6- HABİB ÇAKMAKÇI
    7- SAFA ŞENGÜL
    8- MEHTAP KADI
    9- İSMAHAN YORGANCI
    10- CEMALİ İNCE
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- AHMET ŞAH
    2- İBRAHİM SÖNMEZLER
    3- ZEYNEP AKÇAGİL
    4- BAKİYE KÜRTOĞLU
    5- ŞAZİYE DAĞAŞAN
    6- CEMAL KIRCALI
    7- FIRAT BÜYÜKSOY
    8- ŞAKİR ERCÜMENT
    9- AHMET KASIM
    10- MÜCAHİT KARATOSUN
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    1- ALİ BARKUT
    2- CEMİL ÇAVUŞ
    3- İZZET KÜÇÜKOĞLU
    4- NURCAN DEMİRAY
    5- TAYFUN BİLLÜROĞLU
    6- HASAN PAKSOY
    7- MUSTAFA ŞENGÜLER
    8- ZİLFİ AFŞİN ÖLMEZ
    9- ALİYE BİLAL
    10- HABİB YILDIRIMLAR
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

    4- MESARYA BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- KÜRŞAT ÖZER
    2- AHMET LATİF
    3- EYLEM DOLMACI NALCIOĞLU
    4- HASAN ADAHAN
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- ÖMER PALA
    2- AHMET TAŞER
    3- NAZLI DALGIÇLAR ILGAN
    4- MERTAN ÖZER
    5- ALİ YAZGI
    6- İRFAN CAN GÜR
    7- EMİNE TOTO
    8- SÜMEYYA GÖK
    9- CEM KARA
    10- HÜSEYİN ÇOKBİLEN
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- İRFAN UZUNOĞLULARI
    2- ÇETİN ŞAHAN
    3- GÜLAY ÇAYLAR
    4- HANİFE MENTEŞ
    5- TURGUT AKTAŞ
    6- NURİYE KARAOĞLAN
    7- YAHYA ŞENGÜL
    8- CUMA ALİ ÖZOĞUL
    9- YUSUF KESKİNEL
    10- HALUK SÖNMEZ
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- MURAT TÜTÜNCÜOĞLULARI
    2- İBRAHİM AKTUNA
    3- RİZA GİRGİN
    4- SERAP ŞİMŞEK GÜZEL
    5- KERZİBAN AFACAN
    6- KEMAL ÖZUĞURLU
    7- FERHAT ŞENGÜL
    8- SELCAN ORUÇ
    9- TAHİR TEHDİT
    10- İBRAHİM TUĞAÇ
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- ERHAN SAPSIZOĞLU
    2- CUMALİ YALIN
    3- SANİE SAMİ KORKMAZ
    4- RECEP KÖSE
    5- RUKİYE SONBAŞ
    6- DİLEK YİĞEN
    7- HÜSEYİN ZAFER
    8- MESUT KURT
    9- NECİP FİDAN
    10- SALİH AKTAŞ
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    5- TATLISU BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- AHMET HAYRİ ORÇAN
    2- ORHAN BEBEK
    3- MEHMET ALİ ÖZDEMİR
    (DP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- MUZAFFER AYDIN
    2- HASAN YAMAN
    3- SULTAN YALÇIN USTA
    4- RİFAT ATEŞ
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    5- AYSEL KIZILCANLI
    6- MEHMET AKKAYA
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- MEHMET YILDIZ
    2- ÖZLEM ELCİL CİNTOSUN
    3- GÜLDEREN AKTUNA
    4- YILDIRAY GÜRCEN
    5- EVREN YILMAZ
    6- DURMUŞ ALİ KILINÇ
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- GÜLLÜ YAVŞAN
    2- HASAN GÖK
    3- İSRAFİL VAYVAYLI
    4- MİTHAT KANTÜRK
    5- SİMGE BAHAR
    6- İBRAHİM ATEŞ
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    6- YENİBOĞAZİÇİ BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- ŞİFA ÇOLAKOĞLU
    2- MUSTAFA ZURNACILAR
    3- KATİP DEMİR
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- ÖZCAN ÖZDEMİR
    2- BURHAN ÖZDEMİRCİLER
    3- İSMAİL GÜRSOY
    4- HALUK AĞA
    5- YAŞAR SENSEV
    6- SELÇUK GÖKBAYRAK
    7- KORAY DİRAN
    8- ESEN BEYKÖYLÜ
    9- HALE AYBEY BEYAZ
    10- AHENK YILGIN DAMGACI
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- GÖKTUĞ KONCA
    2- MUHAMMET KARGI
    3- ATALAY TALAYKURT
    4- AYŞE ÖZTÜRK
    5- AKIN ALTUNTAS
    6- MEHMET ODACI
    7- ŞERMİN KASAP
    8- ŞERİFE DÖNMEZ
    9- ERTUĞRUL EKER
    10- SEÇKİN AKALIN
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- ERŞEN UMMANEL
    2- RAŞİT ERCEN
    3- MEHMET TOKDEMİR
    4- İSMAİL MENEVİLİ
    5- AYNUR BAĞIGÜZEL
    6- HASAN İZKAN
    7- YUSUF KEMER
    8- EMİN ŞEKER
    9- HANİFE DEMİRÖZ
    10- HAVVA GÖKER
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)

     

    1- GÖRAL YILDIZÇOBAN
    2- HALİL ERDOĞUŞ
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    3- OSMAN OĞUR
    4- PINAR ÜZÜM
    5- MUHARREM KUŞAF
    6- SALİH RUSO
    7- HATİCE DOYGUNDAĞ ASLIER
    8- SULTAN KARAŞAHİN
    9- HALDUN DOLU
    10- AHMET HAFİYE
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- SERVER DÜZENLİ
    2- SEZGİN UÇAR
    3- ÜZEYİR BORAN
    4- FATMA TURGUT
    5- YASİN ŞİMŞEK
    6- ALİ BAKIR
    7- PERİHAN AKTAŞ
    8- SEVGİ GÜNEŞ
    9- VELİ ARKIN
    10- NACİ DÜZENLİ
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    1- MEHMET KARAKAŞ (BAĞIMSIZ)
    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- PİLE
    Muhtarlık Adayları
    1- VEYSAL GÜDEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYŞE ERMETAL PAŞA
    2- HASAN KARAGÖZLÜ
    3- HASAN SAVAŞ SAKALLI
    4- TÜRKAY ERÇIKA
    2- BEYARMUDU – BEYARMUDU
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA TAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEVİLAY KASAPOĞLU
    2- MEHMET KELEŞZADE
    3- HÜSEYİN TANER
    4- İSMAİL LORD
    3- BEYARMUDU – ÇAYÖNÜ
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSA YILDIRIM
    2- MURAT FINDIK
    3- HALİL ERSALAN
    4- CAFER BAYIR
    5- FERDİ AMASYALI
    6- HATAY BOLAT

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERKAN ALICI
    2- KADER ÇAYÖNÜ
    3- ZERİN ŞEKER
    4- İBRAHİM ŞAHAN
    5- BEHİÇ ÜNERDİ
    4- BEYARMUDU – GÜVERCİNLİK
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN ÜNAL
    2- SALAHATTİN ŞAFAK
    3- BURHAN TOPUZ
    4- RAMAZAN SALMAN
    5- SAİM KARA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN ÇİL
    2- TOLGAHAN EKER
    3- ADEM KAVUŞ
    4- MUSA AKİ
    5- AHMET ÇİL
    6- TUĞBA BİTEN
    7- GÜL ÇAĞMEL
    8- TACETTİN ÇİL
    9- HAMİT DEMİR
    5- BEYARMUDU – İNCİRLİ
    Muhtarlık Adayları
    1- MUHAMMET MUSTAFA YEŞİLLEME
    2- HÜSEYİN SERTCE
    3- BEKİR SAYAK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GÜLSEREN METNİ YAVUZ
    2- ATAY AKSULU
    3- RAİF DOSTBİLEN
    4- PEMBE KIZILOKGİL
    5- KEMAL MAROTLU
    6- ABDULLAH YILMAZ
    7- SÜLEYMAN BAYCANLI
    8- ARİF AKSULU
    9- AHMET HALKSEVEN
    6- BEYARMUDU – KÖPRÜLÜ
    Muhtarlık Adayları
    1- TURGAY ALIKAN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KENAN GİRİTLİ
    2- HALİL ŞAHİNTEPE
    3- HÜSEYİN KADİR KARAMULLA
    4- YILMAZ GÖKBULUT
    7- BEYARMUDU – TÜRKMENKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- AYŞE KOROL
    2- AHMET BATIHAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BAYRAM DERECİ
    2- ERTAN KÜLAHLILAR
    3- MUSA KIZILŞAHİN
    4- HALİL GAZELCİ
    5- KADİR TAVUKÇU
    8- GAZİMAĞUSA – ANADOLU MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- FİSUN ATEŞ
    2- ALİ BURUK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ABDULLAH YÜĞLÜK
    2- GÜRKAN GÜDER
    3- SAFİYE AYTEKİN
    4- SAMET GÜRBÜZ
    5- FATİH YAPAR
    6- ERDOĞAN GÖREN
    9- GAZİMAĞUSA – BAYKAL MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖZGER ERSEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET HANDAN
    2- SEVİL ERSEN
    3- HAKAN BAYRAKTAR
    4- ERGÜN GÖRSAY
    10- GAZİMAĞUSA – CANBULAT MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- METİN DELİDENİZ
    2- ALKAN ALTIOK
    3- SÖNMEZ KARAKULLE

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEZER DELİDENİZ
    2- AZİZ KAVAZ
    3- OZAN HAKANSOY
    4- İBRAHİM GEDİK
    5- SÜLEYMAN DURAKLI
    6- HAKAN SÖNMEZ
    11- GAZİMAĞUSA – ÇANAKKALE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ABBAS MENDELİ
    2- FEHİME ÖZTİNEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NEZİF ELYELİ
    2- SEVİM ÖMEROĞLU
    3- İBRAHİM ÖZTİNEN
    4- MÜSTEYDE İYİCAN
    5- VEHBİ KABAK
    6- BEHZAT DEMİRTAŞ
    7- MEHMET GÜDER
    8- ÖMER ALKAN
    12- GAZİMAĞUSA – DUMLUPINAR MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- NEJLA TOPCU
    2- İMER ÇAVUŞOĞLU
    3- ALİ DANA
    4- İSMAİL AYCAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NURİ DOĞRU
    2- GÖKŞEN GÜNEŞ
    3- GÜLTEN ÖZTENAY
    4- EŞREF KESKEN
    5- DOĞAN BAHÇECİOĞLU
    6- SÜLEYMAN CANATAN
    7- AHMET AYDINSOY
    8- İSMAİL GÜNEŞ YURTTANIR
    13- GAZİMAĞUSA – HARİKA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL BALKANLI
    2- CEMALEDDİN BALKANLI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET ŞEN
    2- MUSTAFA DUDU
    3- ALİ DOĞAN
    4- ÖZLEM KÜPELİ
    5- MURAT KARATAŞ

    6- ALİ ALTIN
    7- HASAN KARAMAN
    8- HANİFİ ÇAPUK
    14- GAZİMAĞUSA – KARAKOL MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SALİH BİLGİNERLER
    2- TAMER TUNÇ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İRFAN KORCAN
    2- AURICA BİLGİNERLER
    3- MEHMET ALİ GÜNDOĞDU
    4- İBRAHİM HALİL ÖZTÜRK
    5- LETİFE TUNÇ
    6- ALİ DENİZER
    7- MUSTAFA GÖKÇEN
    15- GAZİMAĞUSA – LALA MUSTAFAPAŞA MAH
    Muhtarlık Adayları
    1- TUNCAY YAHYAOĞLU
    2- BURAK ŞARKICI
    3- SEYDALİ HAKSEVER
    4- ÖZKAN KAFAOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA BORAZANCI
    2- LEYLA SAĞBİLEK
    3- VEDAT DOĞACAN
    4- ÖZKAN DEREBEY
    5- GÜLEL ÖZKIRAÇ
    6- TOLGA BİLİNÇLİ
    7- SADİ SADETTİN ÖZKALAN
    16- GAZİMAĞUSA – MUTLUYAKA
    Muhtarlık Adayları
    1- ERKİN ŞAFAKLI
    2- BURAN DİRENSOY
    3- HAKKI ÇELEBİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BEHCET HARMANCIOĞLU
    2- EMİRALİ ÖZGEM
    3- HASAN YELKANAT
    4- BÜLENT DİRENSOY
    5- SALİH ESENER
    6- UĞUR BEYAZ
    17- GAZİMAĞUSA – NAMIK KEMAL MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN AKTUNÇ
    2- OĞUZHAN KARABULUT

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAKKI ALTINTAŞ
    2- SELDA ALTINTAŞ
    3- AYŞE TERAN
    4- ZÜLFİYE KUTGÜN
    18- GAZİMAĞUSA – PERTEVPAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ADNAN AKBAŞ
    2- HİDAYET UYSAL
    3- SÜLEYMAN KOÇAK
    4- SONER DURMAZ
    5- MEHMET KARAYILAN
    6- ZÜHAL ALTINIŞIK
    7- RECEP ŞAHAN
    8- EYUP KARADAŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAHMİ SOLMAZ
    2- AHMET KEMAL YAZLIK
    3- TUĞBA SEYHAN
    4- GÜRKAN ABAT
    5- LEYLA GÜZEL
    6- ARZU YAZLIK EŞİN
    7- UMUR ÖZTEMUR
    8- MEHMET ŞERİF KILIÇ
    9- ERDİNÇ ELMASTAŞ
    10- HAKAN YILDIRIM
    11- KENAN KARABOĞA
    12- RAHİME KÜÇÜK
    19- GAZİMAĞUSA – PİYALE PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- KADİR UÇAR
    2- RİFAT SEVİNDİK
    3- MURAT İŞLEK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EYÜPHAN SUBATAN
    2- MUSTAFA DOĞAN
    3- CEMAL ÖZKUYUCU
    4- ALİ ÖZGEN
    5- MUSTAFA YÜCEL
    6- FADİLE DEMİR
    7- MİHRİBAN TAT
    8- UFUK AKKUŞ
    20- GAZİMAĞUSA – SAKARYA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA SARP
    2- AHMET SÖNMEZ
    3- NURCAN ŞEKER

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ZERİN SARP
    2- AKAY TORAN
    3- AHMET EFECAN
    4- MEHMET ERMES
    5- İSMAİL TÜRKER
    6- HÜSEYİN KİLİLİ
    7- ZÜLAL ÖZFEVZİ
    8- SERHAT KİRİŞ
    21- GAZİMAĞUSA – SURİÇİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- NEVİN FENERCİOĞLU
    2- RAİF LAMA
    3- ÖZALPER KÖROĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SÜREYYA OKTAY
    2- ADİLE SİMİTCİOĞLU
    3- BİRGEN NUR
    4- HASAN ÖZARI
    5- AHMET KURBAN
    6- ALİ ÇELİK
    7- ÖMER FARUK ERYILMAZ
    8- KIYMET LAMA
    9- MURAT ATAKERLER
    10- FİKRİ KÖROĞLU
    22- GAZİMAĞUSA – TUZLA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- İBRAHİM UMAY
    2- ZEKİ TAÇSOY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ÖMER ALKAN
    2- FATMA İLKİN BOMBOZ
    3- CEM TÜREN
    4- SİMAY ALKAN
    5- KORHAN KORTAÇ
    6- OLGUN İMSALER
    23- GAZİMAĞUSA – ZAFER MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BURHAN KARA
    2- ALİ YEŞİL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SERDAL ÇİN
    2- AHMET HELLAÇ
    3- OSMAN ŞEKER

    4- GÖKHAN YAZLIK
    5- ERDAL YILMAZ
    24- GEÇİTKALE-SERDARLI – ÇAMLICA
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL DAĞSEVENLER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİDE DAĞSEVENLER
    2- HATİCE DAĞSEVENLER
    3- MEHMET PAKSOY
    4- MEHMET KIRCALI
    25- GEÇİTKALE-SERDARLI – ÇINARLI
    Muhtarlık Adayları
    1- SAMİ BAŞKAN
    2- SERKAN POYRAZLI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HATİCE SOYBİR GÜLALİ
    2- ÖZLEM BAŞKAN
    3- GÜLALİ OLTAN
    4- LATİF ERAKSAN
    5- HALİL EMİRALİOĞLU
    26- GEÇİTKALE-SERDARLI – ERGENEKON
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖZGÜR TEPELİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET TÜRKEŞ KANDIR
    2- SÜLEYMAN KUTLU
    3- BARIŞ SEMAAY
    4- MUSTAFA KANDIR
    27- GEÇİTKALE-SERDARLI – GEÇİTKALE
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSNÜ BEZİRGANOĞLU
    2- OĞUZ GÜÇERİ
    3- SÜLEYMAN KAMBUROĞLU
    4- MEHMET HACIÖMER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ SUNAL
    2- HANDE GÜVEN
    3- YELDA ŞAHİNSOY
    4- HÜSEYİN ÇOBANOĞLU

    28- GEÇİTKALE-SERDARLI – GÖNENDERE
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA BOSTANCIOĞULLARI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CANAN ÇORBA
    2- İSMAİL KULLE
    3- AYSU ÖYÇÜM
    4- İSMET PAŞA PEHLİVAN
    29- GEÇİTKALE-SERDARLI – GÖRNEÇ
    Muhtarlık Adayları
    1- NEVZAT AKÇAGİL
    2- MEHMET ŞAH
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CÜNEYT OYLUM
    2- ECEVİT ŞAH
    3- NEVZAT GÜLSEV
    4- ZİYA MARAŞLI
    5- HASAN BİLAL
    6- HÜSEYİN İNCE
    7- CANEV İNCE
    8- ÖZGÜN İNCE
    30- GEÇİTKALE-SERDARLI – KURUDERE
    Muhtarlık Adayları
    1- SELÇUK BAYSAL
    2- BÜLENT ŞENGÜL
    3- CENGİZ ABAY
    4- SADIK TOKLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KAMİL TOKLU
    2- ERHAN ARAZ
    3- ADEM ÖLMEZ
    4- MUSTAFA ŞENGÜL
    5- HALE BAYSAL
    6- HÜSEYİN TAŞTEKİN
    7- SAİM ŞENGÜL
    8- HÜSEYİN ÖLMEZ
    9- LEVENT DEMİROK
    10- MARIA KUTLUEL
    31- GEÇİTKALE-SERDARLI – MALLIDAĞ
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET BASRİ

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYSU BASRİ KOMİLİLER
    2- TENGÜL BASRİ
    32- GEÇİTKALE-SERDARLI – NERGİSLİ
    Muhtarlık Adayları
    1- OKAN HELVACI
    2- KAŞİF KUSETOĞULLARI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GENCEL BARBAROS
    2- KAŞİF KUSETOĞULLARI
    3- HALİL ADA
    4- PERVİN UZUN
    5- SEZAR GIRAÇ
    33- GEÇİTKALE-SERDARLI – PINARLI
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜNER KIRGIZ
    2- AHMET ARDAĞAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NECDET BULUT
    2- ENGİN ÇAĞMAN
    3- FESİH SEYİTOĞLU
    4- İDRİS BAYRAMOĞULLARI
    5- MUSTAFA TOKALI
    6- MUSTAFA KANTEPER
    7- LETİFE ARDAĞAN
    8- HULİSİ KILIÇ
    34- GEÇİTKALE-SERDARLI – SERDARLI
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET SERDAR
    2- MEHMET YORGANCI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GÜLTEN ÖZDİRENÇ
    2- FERİDUN ÇORBA
    3- AYŞE AHMETOĞLU
    4- CEYLAN KORKMAZCAN
    5- BEKİR KILINÇ
    6- AHMET MULLA
    7- ASYA ALSANCAK
    8- SALİH KANARYA
    35- GEÇİTKALE-SERDARLI – SÜTLÜCE
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ EREN
    2- SAVAŞ KAVAZ

    3- HÜSEYİN KAPTAN
    4- HÜSEYİN MEAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH KAPTAN
    2- HÜSEYİN AKSU
    3- SOYKAN ÇALTINOĞLU
    4- HALİL HAŞİM
    36- GEÇİTKALE-SERDARLI – TİRMEN
    Muhtarlık Adayları
    1- FIRAT YILDIRIMLAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YUSUF CAN YILDIRIMLAR
    2- AYHAN BAYANDURSUN
    3- AHMET SAĞIR
    4- BÜLENT ERİK
    37- GEÇİTKALE-SERDARLI – ULUKIŞLA
    Muhtarlık Adayları
    1- AYNUR İŞ
    2- ERDAL ÖZATA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EŞE KARAOĞLAN
    2- SEHER AKYIL
    3- SELVER CANKURT
    4- HASAN YEŞİLADA EROL
    5- SALİM DAYANIK
    6- ATAKAN ÇAĞLAR
    7- NECMİ FİDAN
    8- HALİL AKYIL
    38- GEÇİTKALE-SERDARLI – YAMAÇKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMAİL TÜRK
    2- AHMET TOPRAK
    3- DURALİ TOPRAK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİHA TOPRAK
    2- ÜMİT TOPRAK
    3- ENVER TOPRAK
    39- MESARYA – AKDOĞAN
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMAİL KOZANOĞLU
    2- EMİNE KORKMAZEL
    3- EJMEN TOPBAŞ AVCI

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALPAY LİMAN
    2- GÜLİN ÖZYANAK
    3- ALİYE AKTAŞ
    4- MUSTAFA YÜCELEN
    5- NEVBER AKINDERE
    6- ÖZLEM AKTUNA
    7- NİLGÜN AĞDAÇ
    40- MESARYA – ASLANKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖZEN DENİZALP
    2- ADİL ONALT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAŞİT KESKİNKAYA
    2- İNCİ GÜÇKAN
    3- ÇETİN İLMAN
    4- TEVFİK İLMAN
    41- MESARYA – DÖRTYOL
    Muhtarlık Adayları
    1- SALİH EREL
    2- İSMAİL YİĞİT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İSMAİL ALPARSLAN
    2- SULTAN EREL
    3- RAMAZAN PAYAS
    4- AHMET BEYDİLLİ
    5- GÜLHAN GÖK
    6- MESUT KARATOSUN
    7- BAHADIR BUCAK
    8- SALİH ŞENER
    42- MESARYA – İNÖNÜ
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖMER DEBRELİ
    2- MEHMET DEBRELİ
    3- MEHMET ALİ BAREKE
    4- ÖMER EFENDİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EROL MİRALAY
    2- DİNÇER EFENDİ
    3- HASAN HÜSEYİN SUNUSİOĞLULARI
    4- İLTER EFENDİ
    5- BÜLENT ÖZYÜREKLİLER
    6- HALİL İBRAHİM BOMBOZ
    7- ONUR BOZCAN
    8- HÜSEYİN PAŞA

    43- MESARYA – KORKUTELİ
    Muhtarlık Adayları
    1- FETTAH KARAKUZU
    2- MAHİR GÖKÇE ABİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET ACU
    2- MURAT CİLDAN
    3- ERDOĞAN ACU
    4- NİHAT BEBEK
    5- BAHRİ KARAKUŞ
    44- MESARYA – PAŞAKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- SONAT ÖZER
    2- ALİ GÖKTÜRK
    3- AHMET DAL
    4- MEDİHA TEHDİT SAVOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERCAN ŞENGÜL
    2- HALİL EROL
    3- LÜTFİYE İÇEN
    4- FUAT TAHHUŞOĞLU
    5- HÜSEYİN BALLI
    6- DOĞAN BALLI
    7- GÖKAY DUMANLI
    8- YILMAZ EZER
    9- KEMAL KALKANER
    45- MESARYA – TURUNÇLU
    Muhtarlık Adayları
    1- SEVİL GÜLER
    2- HÜSEYİN SAMANCIOĞLU
    3- ECEVİT ÇELİKESMER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EMİNE SÖNMEZ
    2- YELİZ YAZGI
    3- MÜSTEYDE YEŞİLBAŞ
    4- ELİF BARDAKKO KASABOĞLU
    5- AYŞE KORKUSUZ
    6- ALİ SAMANCIOĞLU
    7- KEMAL İNÖNÜLÜ
    8- SERPİL SARI
    46- MESARYA – VADİLİ
    Muhtarlık Adayları
    1- ORHAN ÇİMEN
    2- TÜNER ÖKSÜZOĞLU

    3- MURAT SAPSIZOĞLU
    4- MUSTAFA GÜVEN
    5- HAKAN TULU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EREN KOÇAK
    2- ALİ GÜRTAÇ
    3- ABDULLAH ÇELİK
    4- HÜSEYİN TOPAL
    5- ASİYE KENANOĞLU
    6- AYHAN GÜNGÖR
    7- SÜLEYMAN AĞA
    47- TATLISU – AKTUNÇ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET ÇELİK
    2- RAMAZAN YILDIZ
    3- ZEKERİYE YOSMA
    4- FATMA TOSUN
    5- HAMİT MEHMET YILDIZ
    6- ALİ TARSUS
    7- ŞENGÜL PALA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN MANGA
    2- HÜSEYİN AÇIKGÖZ
    3- ELİF ÖZCAN AÇIKGÖZ
    4- MEHMET YILDIZ
    48- TATLISU – KÜÇÜK ERENKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BARBAROS MAHMUTOĞLU
    2- ÜMÜT KARLANKUŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAMAZAN YAVŞAN
    2- YILDAN GÜRCEN
    3- İBRAHİM AYGÜN
    4- ABDULKADİR ÇAVUŞOĞLU
    5- ALİ KARLANKUŞ
    49- TATLISU – YALI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN TOSUN
    2- ORHAN PAMUK
    3- MURAT KAVCI
    4- LEYLA GÜVENLİER

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHTAP KARGI
    2- TEMEL LÜTFİ ALTINIŞIK
    3- HÜLYA YALÇIN
    4- MEHMET ÜREDİ
    50- YENİBOĞAZİÇİ – AKOVA
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN ŞİNGİRLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİL ÖZÇOBAN
    2- HAVVA AKİL CELME
    3- MEHMET KISTI
    4- ZEHRA ŞİNGİRLİ
    51- YENİBOĞAZİÇİ – ALANİÇİ
    Muhtarlık Adayları
    1- CEMAL YILDIZ
    2- ZÜLFİYE AKAR
    3- HASAN NİZAM
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EMRAH YAŞKEÇELİ
    2- CENNET ŞANVERDİ
    3- SALİH DERE
    4- DOĞAN GÜNAY
    5- ŞEVKİ KAFALI
    52- YENİBOĞAZİÇİ – MORMENEKŞE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA KAMUZ
    2- ÜMİT KOÇERO
    3- SAİM AYTÜRK
    4- ERTOĞRUL GAZİ
    5- HANIM ALMAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DURMUŞ ERKANLI
    2- SIDIKA ERGAZİ
    3- İLKAY ERDOĞUŞ
    4- ESAT BIYIKLIGİL
    53- YENİBOĞAZİÇİ – ŞEHİTLER
    Muhtarlık Adayları
    1- AYCAN MUHTAROĞLU
    2- OLSAN KARABARDAK

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET EREŞ
    2- MEHMET EREŞ
    3- GÜNER TAYKAN
    4- ERGÜR ÇETİNER
    54- YENİBOĞAZİÇİ – YENİBOĞAZİÇİ
    Muhtarlık Adayları
    1- NAZİF ONBAŞI YAVUZ
    2- SÜLEYMAN DİNLEYİCİ
    3- RAHME FAHLIOĞULLARI
    4- ABDULLAH ÖZSOY
    5- AYDIN ÖZDOĞAÇ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EMİNE KUŞAF
    2- ÇİĞDEM ÖZMUSALAR
    3- ALİYE YABA
    55- YENİBOĞAZİÇİ – YILDIRIM
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMAİL ÖZBİLEN
    2- BÜLENT KOCABAŞOĞLU
    3- OSMAN BİRŞEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN AKİL
    2- SONUÇ UZUN
    3- ALİ UZUN
    4- MEHMET ERBULAK
    5- OSMAN CANTAŞ
    6- HÜSEYİN BOZKANLI
    7- BARAN BİRŞEN
    GİRNE İLÇESİ
    BELEDİYELER
    1- ÇATALKÖY-ESENTEPE BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları
    1- CEYHUN KIROK (CTP Adayı)
    2- HÜSEYİN HÖYÜK (BAĞIMSIZ)
    3- AHMET ÖZGÜN (BAĞIMSIZ)
    4- CEMAL ERDOĞAN (BAĞIMSIZ)
    5- MEHMET HULUSİOĞLU (BAĞIMSIZ)
    6- AHMET KARAL (BAĞIMSIZ)
    Belediye Meclis Üyeliği Adayları
    1- SEVGİN YALÇINKAYA (CTP Adayı)
    2- BAYRAM ÖZGÜM (CTP Adayı)
    3- ARİF SONEL (CTP Adayı)
    4- BAŞAK TÜMKAN (CTP Adayı)

    5- LEMAN NİHAN PEKGÜLERYÜZ
    6- HALİT AĞIRTAŞ
    7- SERDA KİM
    8- SALAHİ GÜNEY
    9- MEHMET NASİBOĞLU
    10- SEHER DERECİ
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- OKAN AYGÜN
    2- MÜNÜFE BEYAZLI
    3- HACER GÜNEŞ
    4- LEVENT GÜNALTIN
    5- ŞAZİYE KARAL
    6- YAŞAR BARUT
    7- MUHAMMET ALİ ERDOĞAN
    8- MUZAFFER BAHAR
    9- MUSTAFA YAVUZ
    10- FURKAN ERDOĞAN
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- ZEKİ SARAÇ
    2- ENGİN ERCENAP
    3- HAVVA GÖK AKBAL
    4- MUSA ERKANAT
    5- SEYMEN DEDE
    6- VAİT SOYTÜRK
    7- YEŞİM SAKALLILAR
    8- ZÜLEYHA EMEN
    9- ALİ ABANOZ
    10- DERVİŞ ALBAYRAK
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- İBRAHİM HALİL MALGİR
    2- HÜSAME DEMİR
    3- ŞERİF YEŞİL
    4- FATMA ŞAMLIKAYA
    5- SEVİNÇ KARLANKUŞ
    6- KERİME TAY
    7- OKAN KİBAR
    8- ALİCAN KARLANKUŞ
    9- KADİR KARAL
    10- ENGİN ŞENGÜN
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    2- DİKMEN BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- NİYAZİ ÖZTÜRK
    2- YÜKSEL ÇELEBİ
    3- SÜLEYMAN KEMİK
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- FATMA EKDAL
    2- SALİH KANAL
    3- YAŞAR AYDIN KARACA
    4- SAMİ ENGİNDAL
    5- SALİH BEŞİKTAŞ
    6- ALİ BALBAZ
    7- EMİNE YAMANTÜRK
    8- AYGEN BARDAKKO
    9- OGÜN DİLAVER
    10- ERSOY OLKANLI
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- ANIL DURAK
    2- HÜSEYİN TOPAL
    3- ÖZDEM DENİZKURDU
    4- MEHMET SONER MISIRLIOĞLU
    5- FATMA GÖLER
    6- KADİM UĞUREL
    7- MEHMET TÜRKEÜN
    8- HASAN SOYUTOK
    9- ALİ HOROZ
    10- CEMRE AKDAĞ
    1- OKAN AKMANDOR
    2- ÖNDER SEREN MUTSUZLAR
    3- MEHMEDALİ TALUĞ
    4- ÖMÜR MANGA
    5- ZAFER AMCA
    6- AHMET SANCAK
    7- MEHMET ÖZSEZER
    8- HAVVA KOÇ
    9- NECATİ MUHTAROĞLU
    10- SELVİYE AYDIN
    1- BURÇİN ÇANLI
    2- AYŞE DİLEK
    3- DENİZ SARI
    4- KONCE EVRE KILIÇOĞLU
    5- AHMET TOPRAK
    6- MEHMET YÖRÜ
    7- ESMA ŞİRANLI
    8- CİHAN AKPINAR
    9- FADİME ARIKLI
    10- MUZAFFER KÖSELER
    3- GİRNE BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları
    1- OSMAN ZORBA
    2- MURAT ŞENKUL
    3- ÖZDAL KEREM
    4- NİDAİ GÜNGÖRDÜ
    5- ZEKİ ÇELER
    Belediye Meclis Üyeliği Adayları
    1- EVREN GÜRTUNÇ
    2- SELÇUK MANECİOĞLU
    3- ZİMZER SERTEL
    4- ENVER TİMUR GÜRZAP
    5- ZİŞAN CÜRCANİ
    6- HALİL İBRAHİM KELEŞZADE
    7- AYŞE KONCA
    8- GÜNGÖR ACAR
    9- ŞAZEN SONAT
    10- HAYDAR DOLMACI
    11- EMEL KARAGÖZLÜ
    12- HİLMİ BURUK
    13- SEVGİ KELEŞ
    14- İBRAHİM BULUT
    15- CEBBAR KURTBEY
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (KSP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)
    (BY Adayı)

    16- AHMET KARAMAN (BY Adayı)

    1- BURAK GÜLER
    2- BAHAR ÇAĞAN
    3- ÖZLEM KARADENİZ
    4- HAŞİM YÜCEL
    5- KANİ ÇAĞLA
    6- TOLGAY YILMAZ
    7- SADİ ERDENDOĞ
    8- NURAY BARKAN
    9- AYŞE KARALIGİL
    10- SÜLEYMAN YALIN
    11- KHALED EL HAJ
    12- ALİ PİRO
    13- HALİL OKTUNÇ
    14- ANIL BAŞARCAN
    15- BURAK ANILDI
    16- BENGÜL ENVERGİL
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- METE ÜNAL GİRGEN
    2- ABDURRAHMAN ŞANVERDİ
    3- ELMAS DURAL
    4- MEHMET BAYRAM
    5- TAHİR SOYDAN
    6- İBRAHİM UÇAK
    7- ZERRİN UZUN
    8- SİBEL AÇIKALIN
    9- HAKAN TİTİZ
    10- BAHAR IŞIK ÇOBAN
    11- NEŞE FELLAHOĞLU
    12- MUSTAFA EMİN ATEŞ
    13- NACİYE ARAT
    14- ORHAN BİNGÖL
    15- DEMET AVCI
    16- KADER ATEŞ
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- DERYA HOCA
    2- NEŞE ANİBAL
    3- ÇAĞIN ÇAĞATAY
    4- İHSAN YALDIZSAL
    5- BAHAR AKPINAR
    6- İSMET KAAN İSKENDER
    7- BAHADIR ÜNLÜ
    8- ARDA KALFAOĞLU
    9- MEVLİT GÜL
    10- ÖZGÜL EZGİN
    11- YETER İSKENDER
    12- RAHMİ ÖZKARATAN
    13- HALİT DUR
    14- EROL ÇULHA
    15- MUSTAFA TEKER
    16- MEHMET ATAŞ
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)

     

    1- ÖZER KAAN
    2- YAĞMUR ALİYE TERMİYECİ
    3- SEVDA MELEK BULUT
    4- YILMAZ AVCU
    5- SİBEL KARACA
    6- ZİYA EGEMEN SENCER
    7- TOLGA ATAMER
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    8- FATİH ÇEVİK
    9- MUHAMMET GÖZAY
    10- SUAT BAĞSEVEN
    11- EBRU YASAL ÖZMEN
    12- HALİL DARENDELİ
    13- ASIM DEMİRCAN
    14- SERAL ÇETİNDAL
    15- TEVHİDE ŞENAY ŞEN
    16- HÜSEYİN HAKANSOY
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    1- HÜSEYİN AYRILMAZKARDEŞLER
    2- BURCU KARAKAYA
    3- ANIL ÜSTÜN
    4- PERVİN GÜNEYHAN
    5- ALİ TEKTAN
    6- ERSİN AYAN
    7- FIRAT GÜÇLÜSOY
    8- ÖZBEN KALFA
    9- ALİ BENLİ
    10- SELÇUK ERGENGİL
    11- DİLARA AKA
    12- MUSTAFA SAĞIR
    13- MURAT BORUCU
    14- HATİCE AŞIK
    15- HAKAN ONURLU
    16- SEDEF ÖZZAFER TİLKİ
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- HALİL İREY
    2- ÖMER TEKİN
    3- MELİHA DENİZER
    4- BURAK DOĞUKAN
    5- HÜSEYİN KAYIŞKANAT
    6- ELİF GÜLCE
    7- HÜSEYİN ÇAKIR
    8- HÜSEYİN ÜNLÜ
    9- AHMET TURAN ALICI
    10- HACI MEHMET DOĞAN
    11- RECAİ ÇELİK
    12- ŞÜKRÜYE TOPRAK
    13- ALEV TURAN
    14- REYHAN AYDIN
    15- ERCAN YILMAZ
    16- NECMİ YALÇIN
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    4- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- EMRE EFENDİ
    2- MEHMET YULAF
    3- SALAHİ TÜREL UÇKAN
    4- FUAT NAMSOY
    5- FIRAT ATASER
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- MÜNÜR ÇAĞANAĞA
    2- MÜRÜDE BEŞOK
    3- NAZİM ARSLAN
    4- ADAN RESMİ
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    5- HALİL ERDOĞUŞ
    6- EDİP BARBAROS
    7- EMRAH EDİZER
    8- AYGÜL SERMETOĞLU
    9- DAĞDOĞAN SADRAZAM
    10- ZAFER HÜRAY
    11- AYŞE KAYA
    12- HALİT ERGÖREN
    13- HATİCE GÜREL
    14- AYTEN SAFEL
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- OĞUZ KARAÇAY
    2- ŞAHİN UĞURLU
    3- SALİH CUMHUR
    4- KURTULUŞ ÇAMLIBELLİ
    5- ADIGÜZEL AKDENİZ
    6- AHMET TAŞKIN DÜZDABAN
    7- FATMA VERESE
    8- ERTAN DERYA
    9- FERDİ KAÇAKOĞLU
    10- İSMAİL TARANCI
    11- PEMBE PINAR BÖLÜK
    12- CANSU AKAGÜN
    13- GÜLTEN SEVİŞ
    14- CENNET ANAY
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- BERNA DEVECİ
    2- FAYIK AKMANDOR
    3- DOĞAN BORANSEL
    4- SONAY AKGÜNEY
    5- AHMET TÜRK
    6- TURGUT ÖZBİRİM
    7- BÜŞRA YALDIZSAL
    8- MURAT KARALAR
    9- SİNEM KARDANA
    10- İNCİ KELEŞ
    11- AYŞE BORAT SARAÇ
    12- NİHAT REYHAN
    13- KORAY EMİRHOCA
    14- YUSUF SONAY
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- REFİK ÇAĞDAŞ
    2- ALİ ÇAĞLAYAN
    3- SERDAR DUMAN
    4- HÜSEYİN FARİS
    5- HARUN ATEŞ
    6- ASENA TOFTA
    7- MEHMET YAVUZ EKMEKCİ
    8- SEVDA KARATAŞ
    9- GÜLCAHAN ARIKLI
    10- MÜGE GÜNAY
    11- ŞENOL TÜRÜT
    12- HALİL İBRAHİM ALAT
    13- SEDA KURT
    14- KEMAL BAYRAKTAR
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- ÇATALKÖY-ESENTEPE – ARAPKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET SAKALLILAR
    2- TUNCAY BALKAYA
    3- ALİ AVCISOYU
    4- BİRSEN TÜFEKÇİ
    5- MUHAMMED KURTOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GÖKHAN GÜNEY
    2- HALİL YILDIRIM
    3- MEHMET SALİH KÜRTOĞLU
    4- FATMA ERSOY
    5- CEVDET TOMBUL
    6- SALİH KARABULUT
    7- ABDURRAHMAN SÜNBÜL
    2- ÇATALKÖY-ESENTEPE – BAHÇELİ
    Muhtarlık Adayları
    1- İLYAS BULUT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT ŞENGÜN
    2- EYÜP ŞENGÜN
    3- SONER SOYTÜRK
    4- HÜSEYİN AYGÜN
    3- ÇATALKÖY-ESENTEPE – BEŞPARMAK
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN GÜNALTIN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN ÇETİNKAYA
    2- CİHAN GÜNALTIN
    3- HANIM GÜNALTIN SÜNNETÇİOĞLU
    4- AHMET ÖZTEKİN
    4- ÇATALKÖY-ESENTEPE – ÇATALKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN AKIŞ
    2- MEHMET ONAT
    3- YUSUF SİPAHİ
    4- MEHMET ÖMER FARİS
    5- SERKAN ZEYİN
    6- UMUT NUMAN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ULAŞ AYSU
    2- SİNAN DEDE
    3- BURAK BAĞLAŞ
    4- AHMET SÖKER
    5- MUSTAFA BOZYEL
    6- GAZİ ÖNDER ORANOĞLU
    7- HASAN BULDUK
    5- ÇATALKÖY-ESENTEPE – ESENTEPE
    Muhtarlık Adayları
    1- ESER KAN
    2- GÜNAY TAKATUKA
    3- CEMALETTİN KARAL
    4- ERCAN GÜRBÜZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MECİT ERMEMİŞ
    2- AHMET FATİH FEVZİ ÇAKMAK ERDOĞAN
    3- AHMET TEKOL
    4- TAHSİN GENÇ
    5- NEDİME ARIKAN
    6- NERSİN OSMAN
    7- AHMET ERDOĞAN
    6- ÇATALKÖY-ESENTEPE – KARAAĞAÇ
    Muhtarlık Adayları
    1- YILMAZ UZMANER
    2- ERDEM MEŞELİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BİRAY KORKUSUZCAN
    2- KAAN SEZGİN
    3- HASAN SEZGİN
    4- VELİ MUTLUEL
    7- DİKMEN – AĞIRDAĞ
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN OKTAY PİRO
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ DAYI
    2- ÖMER SERTSÖZ
    3- ÖZKAY ERTAYFUR
    4- ALİ KANİ SUCUOĞLU
    8- DİKMEN – AKÇİÇEK
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ KİNSİZ

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ELMAZİYE TOSBIYIK
    2- ECE KİNSİZ
    9- DİKMEN – AŞAĞI DİKMEN MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA CUMHUR
    2- EYYUP KOÇÇAT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İSMAİL İNKAYA
    2- DUDU KURT
    3- SERDAR GÜRBÜZ
    4- VELİ ÖZKOÇÇATLI
    5- ÖZCAN KARA
    6- KAAN GÜÇSAV
    7- BATUHAN ORBAY
    10- DİKMEN – AŞAĞI TAŞKENT
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ARİF YAVUZ
    2- DURMUŞ BARIŞKAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYŞEGÜL ŞÖFÖREL
    2- ÖMER KALANİZ
    3- BEHÇET ERİŞKEN
    4- İSA TUNÇ
    5- METE TALUĞ
    6- BEHZAT AKKOYUN
    7- SAMİ YEDİYILDIZ
    8- SÜLEYMAN ULÇAY
    11- DİKMEN – BOĞAZKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- YÜKSEL ÇAĞLAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN HÜSEYİN DAYI
    2- PEMBE ABOHORLU
    3- MELİS GÜLBEŞ
    4- MEHMET BAYSAL
    12- DİKMEN – DAĞYOLU
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA ARAP

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMAL TOMBUL
    2- ALİ DURAKOĞLU
    3- ŞÜKRÜ BOZOĞLU
    4- MUSTAFA SESSİZ
    13- DİKMEN – GÖÇERİ
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN KÖROĞLU
    2- MUSTAFA GÖÇERİLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET KANAT
    2- MURAT GÜZOĞLU
    3- METİN YALINKAYA
    4- YAKUP SÜMER ARSEVEN
    14- DİKMEN – GÜNGÖR
    Muhtarlık Adayları
    1- AYHAN DEMİRTAŞ
    2- NİHAT YILDIRIM
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SAFİYE FENER
    2- PINAR DEMİRTAŞ
    3- MUHSİNE YILDIRIM
    15- DİKMEN – KÖMÜRCÜ
    Muhtarlık Adayları
    1- İLGENÇ BOZKURT
    2- BURAK ELİGÖN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ZÜHRE İZMİRLİ
    2- MÜMÜNE IMGÜL ALTAN
    3- GÜNER ALTAN
    16- DİKMEN – PINARBAŞI
    Muhtarlık Adayları
    1- KEMAL HACIYARIM
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FATMA BAĞZIBAĞLI
    2- HALİL BOŞNAK
    3- İZZET TATLICALI
    4- MESUT KEÇECİ

    17- DİKMEN – ŞİRİNEVLER
    Muhtarlık Adayları
    1- SERKAN PİLLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT AKBULUT
    2- CEMAL MANGA
    3- MEHMET AMCA
    18- DİKMEN – YENİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA MERAL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT AYDIN
    2- EMİNE MERAL
    3- PERTEV KALKANER
    19- DİKMEN – YUKARI DİKMEN MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ŞEVKET DUYAR
    2- HÜSEYİN BARBET
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BİLAL GÜLERYÜZ
    2- HÜSEYİN ÖZÇAKA
    3- SEVİLAY DUYAR
    4- ALİ İNKAYA
    5- ASYE YILDIRIM
    6- NEJLA BARBET
    7- MERT ÖZSEZER
    8- ALİ GÜLAKDENİZ
    20- DİKMEN – YUKARI TAŞKENT
    Muhtarlık Adayları
    1- DURMUŞ AŞANDIR
    2- İRFAN YALÇICI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH ÖZMAN
    2- TÜNSER TAYFUNER
    3- KAŞİF KAŞİFOĞULLARI
    4- AHMET ATEŞSÖNMEZ
    5- NİYAZİ AKÇAER
    6- FATOŞ RADO
    7- SİNAN MUSTAFA KOKULU
    8- BESİM FARUKCAN

    21- GİRNE – AŞAĞI GİRNE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- GÖNÜL YAVŞAN
    2- ERKAN DEDE
    3- KAMİL ÖZAYMAN
    4- FERDİ YILDIRIM
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT HAZIRLAR
    2- ESENGÜL ŞAHİN
    3- DENİZ OĞUZ
    4- ARZU GÜZ
    5- MERT PİROĞLU
    22- GİRNE – BEYLERBEYİ
    Muhtarlık Adayları
    1- NİYAZİ ENGİN
    2- MAHMUT PULYACI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- OSMAN KÜÇÜK
    2- MİTHAT KARANFİLLER
    3- RAMADAN PERÇİN
    4- DOĞAY AYRILMAZKARDEŞLER
    23- GİRNE – ÇİFTLİKLER MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BETÜL BEDEL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEVLANA KIRDAĞ
    2- MUSTAFA EGEMEN ERDENDOĞ
    24- GİRNE – DEĞİRMENTAŞI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SÜBEL SOLAK
    2- ANDAÇ ÖZAYDINLIK
    3- CELİL AKARPINAR
    4- SALİH ODAY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CELAL BARIŞ ÖZKAYIM
    2- MUSTAFA ÖZAYDINLIK
    3- SENEM ANCIN ÖZAYDINLIK
    4- BUDAK OKCU
    5- GAYE EKER
    6- AKIN AKI
    7- RADİYE ODAY
    8- ABDULLAH KORKMAZ
    9- ZULFIYA AKARPINAR

    25- GİRNE – DOĞANKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SERTAÇ SERDAR
    2- NİYAZİ BEDEL
    3- İNCİLAY FELL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DURMUŞ ŞAHİN
    2- RAMADAN ÇAĞLA
    3- SALİH SOYDAM KALAYCIOĞLU
    4- AYER TAŞELOĞLU
    26- GİRNE – EDREMİT MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN GÜLBAL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH GÜLBAL
    2- OXANA GÜLBAL
    3- NAİLE GÜLBAL
    27- GİRNE – ESKİ TÜRK MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- TUĞÇE ÖREN
    2- ZEKİ YILMAZ
    3- ADİL GÖRÜŞ
    4- EDİZ BERÇ
    5- MERİÇ BAHADİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BESİM BESİMLER
    2- MUSTAFA SUNAR
    3- GÜLÜMSER AKINCI
    4- ALİBAZ SEÇKİN
    5- FATMA AYAN
    6- FATMA HÜRDENİZ
    7- ALİ FAHRİ
    28- GİRNE – KARAKUM MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET AĞAOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BURAK EMİNGİL
    2- ADEM ŞAFAK
    3- ALİRİZA EREN

    29- GİRNE – KARAMAN MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SAADET CİBO
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HİLAL ŞENOL
    2- IŞIK CİBO
    30- GİRNE – KARAOĞLANOĞLU MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜDAVERDİ TUTKU
    2- MUSTAFA ŞÖFÖRLER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- OSMAN RAHVANCIOĞLU
    2- MEHMET ALİ ONAÇ
    3- OLGUN TAN
    4- HÜSEYİN DURAL
    5- FATMA İNAN
    6- SEVİLAY GİLANLIOĞULLARI
    7- ATİLLA GENÇAYLI
    8- ARİF UZUNALİ
    9- OSMAN KORKMAZLAR
    31- GİRNE – OZANKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- ERSOY KARAAZİZ
    2- GÜLHAN KARAAZİZ
    3- ERBAY KAŞİFOĞLU
    4- RAMADAN UZUN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEVGÜL YANAROĞLU
    2- CELİL KÖKER
    3- BEHSAT ERHAN KORDAĞ
    4- KERİME UZUN
    5- GÜLTEKİN KAŞİFOĞLU
    6- ÖMER BALCIOĞLU
    7- PEMBE KARAAZİZ
    8- HACI MUSTAFA ÇOBAN
    9- HAKKI YEŞİLLEME
    32- GİRNE – ZEYTİNLİK KESİMİ MAH
    Muhtarlık Adayları
    1- ESAT ATIŞ
    2- PERVİN ŞİŞMAN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GÜLTEN ATIŞ
    2- KURTULUŞ ATIŞ
    33- GİRNE – ZEYTİNLİK KÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- OZAN GÜNALTAY
    2- HATİCE AYDIN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NİHAN EĞİLMEZ
    2- SERİM ADANUR
    3- FATMA GEYLAN
    4- HAKAN RÜŞLÜ
    34- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ADATEPE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- KURBAN DOĞRUYOL
    2- ÜMİT KARDEŞLER
    3- ZÜHRE KARİP
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BUSE ZEYCAN DOĞRUYOL
    2- MURAT ÖZKOÇ
    3- GÜLCAN KARDEŞLER
    4- BAHAR KARDEŞLER
    5- M ALİ PARLAR
    6- FERİDE DEMİR
    7- ŞERİF APAÇİ
    8- FATMA GÜNER
    35- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – AKDENİZ
    Muhtarlık Adayları
    1- MURAT CED
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- TURHAN BOZALAN
    2- ÖZBAY DAĞCIL
    3- HASAN SADRAZAM
    4- GÜRSEL ARAP
    36- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ALEMDAĞ
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖMER TABUR
    2- ENVER KONAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET KARAMAN
    2- RAGIP TOSBIYIK

    37- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – BAŞPINAR MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AYFER YILMAZ
    2- REMZİ KARADAĞ
    3- İBRAHİM YAMAN
    4- COŞKUN YILMAZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FATMA CANBOLAT
    2- ERSİN ÇAKIR
    3- GÜNAY YILDIRIM
    4- AYSEL YAMAN
    5- REYHAN ÖZDİL
    6- ÖZCAN ATILKAN
    7- ERKİN DAĞAŞTI
    8- GÜLDEN BÜLBÜL
    9- CEFERİYE DAĞAŞTI
    38- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ÇAĞLAYAN MAH. ALS.
    Muhtarlık Adayları
    1- NUREDDİN SALCI
    2- GÜLPERİ BATIK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH PALABIYIK
    2- AHMET YURT
    3- OSMAN AKİNER
    4- KEMAL MERTKOL
    39- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ÇAMLIBEL
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN NURİ
    2- OSMAN MISIRLISOY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İNANÇ BEYİTLER
    2- AYKUT ÇELİK
    3- HALİL OSMANLI
    4- HASAN KARALAR
    5- TANER ÖZBİLGİLİ
    6- KEMAL ÖZBEYİT
    7- MURAT ÖZBEYİT
    40- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – GEÇİTKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- BAYRAM AVCI
    2- TUNCAY ÇAKIR

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- OSMAN KILIÇ
    2- HALİL KILIÇ
    41- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – HİSARKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- CANPOLAT ŞEMİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YUSUF İNSEL
    2- AHMET TOPCUOĞLU
    3- HÜSEYİN ÇOBANCIK
    4- MEHMET EMİN AYKEN
    42- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – ILGAZ
    Muhtarlık Adayları
    1- KIYMET SARIOĞLU
    2- ATİLA KAYA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BİLHAN KAYA
    43- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – KARŞIYAKA
    Muhtarlık Adayları
    1- ZEYNEP DAĞGÜL
    2- AHMET PELİT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMAL DÜZDABAN
    2- HASAN ÖZSÖNMEZER
    3- BAYRAM DAĞGÜL
    4- ÖZBEY PAŞAOĞLULARI
    5- MUSTAFA SERTDEMİR
    6- ÖMER PAŞAOĞLULARI
    44- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – KAYALAR
    Muhtarlık Adayları
    1- NİZAMETDİN ÇAĞLAYAN
    2- MÜRSEL KURT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BASRİ ÇAĞLAYAN
    2- HAVVA ÇAKIR
    3- MAHMUT TAŞDEMİR
    4- METİN ÖZTÜRK
    5- ABDURRAHMAN AYDEMİR
    6- MAHMUT KESKİN

    7- SABRİ DALDAL
    8- GÜRSEL KARADAŞ
    45- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – KOCATEPE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MEHMET ALİ ELLİDÖRT
    2- ÇAĞDAŞ GÖÇMEN
    3- İHSAN TANIK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RÜSTEM SUCUOĞLU
    2- TİJEN ELLİDÖRT
    3- REMZİ TANIK
    4- ETEM UĞURLU
    5- HAMİT GÜNECE
    46- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – KOZAN
    Muhtarlık Adayları
    1- CEMAL ÜSTÜNSOY
    2- SERKAN ALKANAT
    3- HATİCE BEŞİKTEPELİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET ÜSTÜNSOY
    2- HALİT TERKAN
    3- MUSTAFA ŞERİFOĞLU
    4- MEHMET ŞERİFOĞLU
    5- KAYA KASTANBOLLU
    6- MERAL UĞURLU
    7- BEYİT TABUR
    8- TUĞKAN TERALI
    9- TURAN ÖZDEVİR
    10- YILMAZ TÜZEL
    11- ÇAĞDA İSMAİL BİLMEZ
    47- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – MALATYA/İNCESU
    Muhtarlık Adayları
    1- ZEHRA BEYDOLA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERTAN BORAT
    2- ABDURRAZAK İŞÇİ
    3- MUSTAFA KARABULUT
    4- HALİT İŞÇİ
    48- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – SADRAZAMKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- YAKUP DİLEK
    2- MEHMET ÇAKIR

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURTAZ TÜRÜT
    2- ÖMER ÇAKIR
    3- ADEM ERTÜRK
    4- İBRAHİM ASLANTÜRK
    5- MURAT AYGÜN
    49- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – SAKARYA MAH. LAPTA
    Muhtarlık Adayları
    1- SELDA DURUSULAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH KARDEŞLER
    2- NERGÜL TEZKOL
    3- ZARİF KELEŞ
    4- CRISTINA BALOĞLU
    50- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – TEPEBAŞI
    Muhtarlık Adayları
    1- SERHAT KEYFİALA
    2- ÖZCAN BARTU BIÇAKLI
    3- NÖĞBER KIRMIZILAR DOĞU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT ARSLAN
    2- BÜLENT EMİNOĞLU
    3- NECATİ KARARLI
    4- HÜSEYİN ÇELİK
    5- FATMA ÇAKIR
    6- MERVE KANAK
    7- SALAHİ SAĞOL
    8- İNCİLAY OZAN
    9- MELİN KEYFİALA KONYA
    10- VAHİDE ÇELİK
    11- EMİNE ERPAK
    12- ZAFER TOP
    51- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – TINAZTEPE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- EMİNE TEK
    2- DENİZ TUNÇELLİ
    3- HALİL KARALAR
    4- YUSUF TOSUN
    5- AYER SÜERMAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SADİYE AYPER ÇALIKAN
    2- SAİME DERYA
    3- SERHAN İSAOĞULLARI

    4- MERYEM SEBEP
    5- AHMET KONUT
    6- İSMAİL AHİSKAL
    7- ALAADDİN KARALAR
    8- DOĞUŞ ÇATALOĞLU
    9- AKAY DENİZLİ
    10- CAN GÜNER
    11- REFET ÖZGÜRT
    12- YILMAZ GÖZGEN
    13- ŞANER SİNAR
    14- MUSTAFA KELEŞ
    52- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – TÜRK MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- İBRAHİM SESSİZ
    2- HÜSEYİN EKİNCİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET SESSİZ
    2- BEHİYE ŞENGÜL SESSİZ
    3- FİLİZ EKİNCİ
    53- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – YAVUZ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL GÜLERMAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN GÜLERMAN
    2- HEDİYE GÜLERMAN
    54- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – YAYLA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ PALABIYIK
    2- ŞEREF ÖZBİRİM
    3- AZİZ CİCİBABA
    4- ZALİHE ŞAFAK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NAİM TİLKİOĞLU
    2- RECEP KARAGÖL
    3- SERKAN OVALI
    4- YUSUF ÇAKARTAŞ
    5- ŞAKİRE ÜNLÜSOYER
    6- SELİM SONAY
    7- NEVZAT KAPTAN
    8- TAYFUN KARABEY
    9- ABDULRAHİM DÜNDAR
    10- CENK YILMAZ
    11- İMREN GÜRLER
    12- ÖMER ENGİN GÜL
    13- PINAR ERKÖSE
    14- İBRAHİM ŞAFAK
    55- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – YEŞİLOVA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BESİM TARANCI
    2- SELDAL BOZYİĞİTBAŞI
    3- CAVİT DERELİ

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İSMAİL EMİRHOCA
    2- İBRAHİM GEVHER
    3- İBRAHİM KÖLE
    4- MERYEM CİDDİ
    5- HASAN AVLAR
    6- HATİCE AVLAR
    7- AŞKIN DERELİ
    8- İSLAM SÜREK
    56- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL – YEŞİLTEPE
    Muhtarlık Adayları
    1- YALÇIN KAYA
    2- YELDA DİLEK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GINA ŞANVERDİ
    2- HACER SARIOĞLU
    3- İLTER SARIOĞLU
    4- ELA AKIN ÇEÇEN
    5- ZELİHA TEZKOL
    6- BEHİÇ ÖZER
    7- MEHMET AVCI
    8- ERDOĞAN DİLEK
    9- MERTKAN UÇAN
    GÜZELYURT İLÇESİ
    BELEDİYELER
    1- GÜZELYURT BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- OSMAN BİCAN
    2- MAHMUT ÖZÇINAR
    3- REŞAT KANSOY
    (CTP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- SERGÜLEN RÜSTEMOĞLU
    2- NURİYE ERTÜRK
    3- AHMET YORULMAZ
    4- UĞUR SAYGILI
    5- KEMAL AKEL
    6- MÜNEVVER UYSAL TUNÇBEL
    7- HASAN ALTINMAKAS
    8- REMZİYE SİHAM
    9- HASAN ÖZÜORÇUN
    10- TURAN TARZAN
    11- VELEDDİN TAŞKENT
    12- ALİYE GİLANLIOĞULLARI
    13- KADRİYE PİRE
    14- OSMAN BULUN
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- KEMAL SAYGILI
    2- HALİDE SELDEN
    3- GÜL AKKUŞ
    4- KORAL SAYGINER
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    5- SALAHİDDİN İSKİFOĞLU
    6- DERYA SADRAZAM
    7- BEKİR ERBEKİR
    8- ALİ KOCAMAN
    9- FATMA KIZILYÜREK
    10- SAVAŞ AYDIN
    11- NECİP ÜNALAN
    12- DUYGU KIZILKAYA
    13- GÖKHAN GAZCIOĞLU
    14- OSMAN GEZER
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- CEMAL DARBAZ
    2- YAHYA ÇUKUROVALI
    3- DİLEK ÖTÜN SAY
    4- KORAY GÜRKAYA
    5- YILMAZ ÖZTÜRK
    6- GÜRKAN TAÇKIRAN
    7- GÜLSEN ÜNLÜYOL
    8- FATİH ÇABUK
    9- EROL AKACAN
    10- KEREM KEREMOĞLU
    11- SONGÜL ÇAKIR
    12- EVREN DEMİRBİLEK
    13- NİL ÇUKUROVALI ÖZKIZAN
    14- FİLİZ KÜPELİOĞLU
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    1- SALİH SALDAM
    2- ÖZTAŞ TÜM
    3- CEMAL İNECİ
    4- COŞKUN TALİHSİZ
    5- BERNA ADATAŞ
    6- HASAN KALKANLI
    7- MUSTAFA ALTUN
    8- EMRE SAĞANAK
    9- FERGÜL TATLISES
    10- MERYEM GÖKEN TANAYDIN
    11- AYŞE BÜYÜKOĞLU
    12- BUĞRA SADIK
    13- OSMAN KASABOĞLU
    14- SABRİYE ÖZEN SAYIM
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- ALİ ERDEM
    2- RAMAZAN YILDIZ
    3- KADİR AZTEKİN
    4- MUSTAFA GÖKÇEOĞLU
    5- CENNET YASAK
    6- HASAN BARAN
    7- NUMAN SADIK KILIÇ
    8- ABDULLAH BAYBURT
    9- MUHİTTİN SÜZGEN
    10- MERYEM KÜPELİ
    11- EBRU BOZKURT
    12- HATİCE AVUNÇ
    13- POLAT URUK
    14- ELİF GÖKDENİZ
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- GÜZELYURT – AKÇAY
    Muhtarlık Adayları
    1- UĞUR DERELİKÖYLÜ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİL ŞABAN
    2- ATEŞ AYKEN
    3- NAZIM AYKEN
    4- ALİ DOĞTAŞ
    2- GÜZELYURT – AŞAĞI BOSTANCI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖZKAN ÖZKAN
    2- VİJDAN OKALPOĞLU
    3- FIRAT ARKIN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAMADAN KAVALCI
    2- GÖKHAN ABAKAN
    3- NİYAZİ BETERİ
    4- HÜSEYİN SÖNMEZ
    3- GÜZELYURT – AYDINKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- RAMADAN CANER
    2- TAMER TAYANÇ
    3- YILMAZ FIRAT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM EKBİÇ
    2- ASIM METTİ
    3- AKILE ÇİZER
    4- AVNİ PORTOCU
    5- MERYEM ALKAN
    4- GÜZELYURT – GAYRETKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- SERDAR UNAL
    2- SADIK AKAN
    3- İSA AVUNÇ
    4- MEHMET KAPLAN
    5- ERHAN YEŞİLYAYLA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FATİH AZTEKİN
    2- FATMA DOĞAN
    3- OKAN DAĞA
    4- UĞUR TURHAN
    5- ARZU GÜL
    6- HALİL YILMAZ

    5- GÜZELYURT – GÜNEŞKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AKAY DARBAZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RAĞIP ÇEKO
    2- HASAN DAĞCIOĞLU
    3- AHMET HAS
    4- CEM ADIMLI
    6- GÜZELYURT – İSMET PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AŞIK HÜSEYİN MAVİDENİZ
    2- AHMET KOLCU
    3- AHMET BALTACI
    4- HÜSEYİN EĞİTMEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- POLAT MERTBİLEK
    2- KIVANÇ KARAMANOĞLU
    3- SÜLEYMAN KAVAKLI
    4- KURTULUŞ GAMLA
    5- BÜLENT KİBAR
    6- GÜLER CENKCİLER TERZİOĞLU
    7- HASAN ASOVA ERDENAY
    8- ALİ ERSES
    9- KERİM AKGÜN
    7- GÜZELYURT – KALKANLI
    Muhtarlık Adayları
    1- AYKUT ERİŞİR
    2- ŞERİF AVCIOĞULLARI
    3- KEMAL KISAOĞLU
    4- ALPER SERİN
    5- SEZEN HİLKAT
    6- KAĞAN KOVANCI
    7- MEHMET SALİH TOMBUL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BERK ÖZAŞIK
    2- NESİME ASKAYA DİREKCİ
    3- NESRİN KISAOĞLU
    4- HAZAR KAPISIZ
    5- TÖZEN BAFLI
    6- ALİ AVCIOĞULLARI
    7- FUNDA GİLANLIOĞULLARI
    8- VEDİA KOVANCI
    9- HÜSEYİN EMİNEL

    8- GÜZELYURT – LALA M.PAŞA MAH GÜZ
    Muhtarlık Adayları
    1- AYGÜL BENEKLİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SALİH BENEKLİ
    2- CEMAL AKEL
    3- DÜRÜ ALTINMAKAS
    4- POLAT KORŞAN
    9- GÜZELYURT – MEVLEVİ
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMAİL AYYILDIZ
    2- TURGAY YILDIZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SELMA TAÇKIRAN
    2- AHMET ÖZMÜEZZİN
    3- FİRUZE ŞİMŞEK
    4- İLYAS ÖRENTEPE
    5- OSMAN GÖÇMEN
    6- ALİ DİNÇER
    7- BAHAR AYDIN
    8- PERİN İZMİR
    10- GÜZELYURT – PİYALE PAŞA MAH. GÜZ
    Muhtarlık Adayları
    1- EMİRZADE SİPERCİ
    2- OSMAN BİNATLILI
    3- FIRAT PAŞAOĞLU
    4- SALİH KARAPAŞA
    5- YAVUZ YARKIN
    6- ZİHNİ GÜLBEŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM GÜLER
    2- NİYAZİ ERGÜLEN
    3- ALPER ÖZKUL
    4- ALİ AVARE
    5- SAFİYE ÖZTEMEL
    6- ERHAN KİBAR
    7- HATİCE YAŞİNSES
    8- SALİH GÜLMEZ
    9- SEVİLAY PAYTONCULAR
    10- MAHMUT ERSES
    11- GÜRSEL YEŞİLADA
    12- ÖMER AMCALAR
    13- BERGUN KIZILER
    14- CEMİLE SİPERCİ
    15- HANİFE İZEL
    16- SEVGİ GÜLBEŞ
    17- ERKAN BALÇIK

    11- GÜZELYURT – SERHATKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- CAVİT SEKMEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMALİYE BAĞCIOĞLULARI
    2- ÇAĞIN ŞERİFALİ
    3- NİYAZİ BETERİ
    4- DENKTAŞ ÖMER ŞAHİNSOY
    12- GÜZELYURT – ŞAHİNLER
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL YANGIN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DİLEK ŞERİFALİ
    2- HAVVA YURDAL
    3- HASAN DAYICIK
    4- SERHAN GENCE
    13- GÜZELYURT – YAYLA MAH. GÜZELYURT
    Muhtarlık Adayları
    1- MURAT RÜSTEMOĞLU
    2- ÇETİN KUŞCU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NURETTİN AYVACI
    2- ÇİSE ÖZGÖREN
    3- MUSTAFA KAHVECİOĞLU
    4- FIRAT ÖZTRAK
    5- MEHMET SOLMAN
    6- YONCA KURBANCI
    7- AHMET SÖNMEZAY
    8- NURETTİN TALAŞ
    9- SALİH YILSAY
    14- GÜZELYURT – YUKARI BOSTANCI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- BÜLENT KARAHAN
    2- CEMAL YABANER
    3- TAŞER GÜRDAL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ERTAÇ YILDIRIM
    2- YÜKSEL İŞKEY
    3- ŞEMİSTAN İNECİ
    4- MUZAFFER KORKMAZ
    5- MEHMET KOLOŞLU

    15- GÜZELYURT – YUVACIK
    Muhtarlık Adayları
    1- EMİRZADE TERZİOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NEŞE CENKSOY
    2- ÖZEL KOCAMAN
    3- SİBEL FABRİKACI
    4- ADEM ÇIKIKCIOĞLU
    16- GÜZELYURT – ZÜMRÜTKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- FATMA SİBEL GARANTİ
    2- ERHAN CELALLER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BEKLEM ÖZTUĞ
    2- ALPER AKYAY
    3- HÜSEYİN KOÇAK
    4- ALİ EMİN
    İSKELE İLÇESİ
    BELEDİYELER
    1- ERENKÖY – KARPAZ BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- HAMİT BAKIRCI
    2- SUPHİ COŞKUN
    3- BEKİR BOLATCAN
    4- METİN OSMANLILAR
    5- KÜFİ TULGA
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- DENİZ OCAK
    2- EVREN DAĞ
    3- ZEHRA KABA
    4- LİSANİ Kİ
    5- ENGİN KAR
    6- ESMA ETYEMEZ
    7- TURGAY ÖYKÜN
    8- MUSTAFA YÜZGEÇ
    9- MERAL SERTSOY
    10- BAYRAM TEMEL
    1- ŞÜKÜR GÜREŞ
    2- ÇAĞLAR YERLİYİĞİT
    3- AYŞE BULUT
    4- GÜLDEN GÜLER
    5- ÇAĞLA EROĞLU
    6- ALİ NALBANT
    7- AHMET FATİH AĞCAKOCA
    8- MURAT YILDIZ
    9- KURTULUŞ MİHMAT
    10- MURAT BAYRAKTAROĞLU
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- HASAN HASANBULLİ
    2- MURAT KIRMIZIYÜZ
    3- NURHAY GÖÇEKLİOĞLU
    4- YÜKSEL GÜZEL
    5- NURTEN İBRAHİM
    6- ZEYNEP DÜZEN
    7- PERİHAN ARSLAN
    8- SUAT HÜSEYİNOĞLULARI
    9- DURSUN COŞKUN
    10- MUSTAFA KORKMAZ
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)

     

    1- MURAT AYDENK
    2- EKREM AKIN
    3- NAİM KAYEOĞLU
    4- OSMAN GÜNGÖR
    5- HÜSEYİN ALEVKAYALI
    6- KEMAL SOYBİR
    7- EMİNE YILDIZLI
    8- CANAN MİMAR
    9- NURAY KARAKUŞ
    10- ERTAN NURÇİN
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- SEDAT GÜLEVİ
    2- EREN BULDU
    3- MUTALİP KORKMAZ
    4- İDRİS KOÇ
    5- GÖNÜL ABAT
    6- YAKUP PUSA
    7- DÖNE ECE BEYZADE
    8- YAŞAR TEMEL ÇEBİ
    9- PINAR KÖRÜK
    10- RAİF ZAHTEROĞULLARI
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    2- İSKELE BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- HASAN SADIKOĞLU
    2- MEHMET ŞENOL
    (UBP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- ABDULLAH ALTINDAĞ
    2- OSMAN ÖZYÖRE
    3- ZEKİYE GECE
    4- GÜLŞAH DEMİR
    5- DOĞAN GÜNEŞ
    6- AHMET GÖKHAN GÜRER
    7- HALİL DERİCİOĞLU
    8- ÇAĞAN COŞKUNER
    9- MERYEM MUHTARONBAŞI
    10- FİLİZ AYKAN
    11- AKİLE OSUM
    12- AHMET YANMAZ
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- YAŞAR GENÇ
    2- MEHMETALİ YENİGÜN
    3- HANİFE DEMİR
    4- ÖVGÜ TAYFUN
    5- OKŞAN ŞAHAN
    6- ÖZLEM YENİGÜN
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    7- CANSU SAKALLI
    8- İSMAİL SÖNMEZ
    9- HÜSEYİN ONAÇ
    10- AHMET DİNÇ
    11- İSMAİL ÖZKURT
    12- YAŞAR ŞİMŞEK
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- SİNAN ERHAN GECE
    2- ERSİN ŞEMİ
    3- MUSTAFA HASLIEL
    4- AYÇA ERTUNALILAR
    5- ÜMİT ÜREL ÜZGÜNER
    6- FIRYUZA DERİCİ
    7- YAKUP ÜSTÜNKAYA
    8- FATİH AVCILAR
    9- MOHAMAD ABOU RAJAB
    10- ARZU KILIÇEL
    11- HATİCE KAYA
    12- NASUH GÜNDOĞAN
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)
    (HP Adayı)

     

    1- HEDİYE PEKRİ
    2- ECEVİT ASPRİ
    3- ERSİN HÜRDOĞANOĞLU
    4- İSMAİL OSUM
    5- TEKİN KIZIL
    6- TÜLAY ALPLER
    7- TORGUT ERYILDIZ
    8- ÖCAL MUSAOĞULLARI
    9- ERCAN YÜZÜAK
    10- ELİF ÖZYİĞİT CENGİZ
    11- ZÜHRE BALCIOĞLU
    12- NEJDET GÜL
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    1- KUBİLAY AŞIK
    2- ERAY GÖKSAN
    3- İLDENİZ ELBASAN
    4- MÜRSEL ALTUNTAŞ
    5- SULTAN DEMİR ERSALAN
    6- HAMZA BAŞ
    7- SEYMEN YILMAZ
    8- AHMET ORUN
    9- İSMAİL OSUM
    10- SÖZEN ÖZANLAR
    11- ÇAĞLAR KARADAĞ
    12- GÜLSEREN BAHRİYELİ
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- SEFA KURUKAFA
    2- SONER GENÇ
    3- BURHAN VURAL
    4- GÜLŞEN KIRMIZIYÜZ
    5- MUSTAFA SEVİN
    6- ZEHRA BATTAL
    7- BUSE SARGIN
    8- ENGİN ÇAKIR
    9- AYNUR YILDIZ
    10- ŞENOL KARAKAŞ
    11- KEMAL KUMAŞ
    12- TAYFUN KÖKSAL
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    3- MEHMETÇİK-B.KONUK BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- FATMA ÇİMEN TUĞLU
    2- CEMİL SARIÇİZMELİ
    3- MEHMET ÇELEBİ
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- MEHMET BULDUK
    2- ALPARSLAN KILIÇ
    3- LOIS IRENE CEMAL
    4- YUSUF KANDİLİ
    5- ZALİHE SEVİL MÜDERRİS
    6- ADNAN MİLLİ
    7- ALİ BOZTUNA
    8- AZMİ AYDOĞDU
    9- HÜSEYİN OLGUN KAHYAOĞLU
    10- TERASA DEĞİRMENCİOĞLU
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- METİN ER
    2- EMRE ÇETİNKAYALI
    3- ÖZLEM PARS ÇAMKIRAN
    4- SONGÜL KOÇ
    5- AYDAN TÜRE
    6- CEMİL AYAZ
    7- ABDULKADİR YİĞİT
    8- ALİ EVREN
    9- MUSTAFA ARIOĞLU
    10- HÜSEYİN ÖZÜLKÜ
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- ERBAY ÇOBAN
    2- CELAL NEFESOĞLU
    3- NAİM ZORALİ
    4- NİYAZİ AYGAN
    5- NEVİN VAROL
    6- YAŞAR BAKÇA
    7- BAYRAM BAĞRIKARALI
    8- İLKNUR IŞIL TÜRKMEN
    9- ALİ RİZA ARIOĞLU
    10- FUNDA ERENYURT
    1- EMRAH ÖZTÜRK
    2- FATMA KAVAZ
    3- RÜSTEM EVREN
    4- HÜSEYİN GÜRYAY
    5- ASLI ÜTENOĞLU AVŞAR
    6- DAVUT KÖSE
    7- AZİZ ARAS
    8- ALİ BULUT
    9- BELMA ZORNACI
    10- CEMAL AYDINTAN
    1- ADEM YEL
    2- HANİFİ GÜNAY
    3- MEHMET ALİ ŞİMŞEK
    4- ÖZLEM DEĞİRMENCİ
    5- TUNCER TARSUS
    6- MUSTAFA GÖKALP
    7- ÇİMEN BORA
    8- KADER SEVİNDİK
    9- VESİLE HATUN HALİL
    10- ALİ RİZA ASLAN
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- ERENKÖY – KARPAZ – ADAÇAY
    Muhtarlık Adayları
    1- FERDİ YILMAZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ÖMER KORKMAZER
    2- İBRAHİM KOÇYİĞİT
    3- CANAN YAZICI
    2- ERENKÖY – KARPAZ – AVTEPE
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜRHAN MANİ
    2- REZVAN İNLEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA KEMAL AŞIK
    2- HÜSEYİN MANİ
    3- HÜDA MANİ
    4- İSMAİL KOCA
    3- ERENKÖY – KARPAZ – BOLTAŞLI
    Muhtarlık Adayları
    1- TURGAY ARSLAN
    2- MUSTAFA SOYBİR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA KOÇ
    2- HASAN ÖZHAN
    3- HASAN YEŞİLKANAT
    4- BÜŞRA DEMİR
    5- MELTEM BULUT
    4- ERENKÖY – KARPAZ – DERİNCE
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN KORKMAZ
    2- KEMAL YILDIZ
    3- HEDİYE GÜNEŞ
    4- MUSTAFA BALCI
    5- SABAHATTİN DUMAN
    6- MEHMET ALİ KORKMAZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- VAHİT ÇELİK
    2- HASAN HÜSEYİN TOZMAZ

    5- ERENKÖY – KARPAZ – ERSİN PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- EMRAH DEMİRCİ
    2- MUSTAFA ÇOBANOĞLU
    3- EMRE CİVELEK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MURAT ALKAN
    2- ZEHRA ÇOBANOĞLU
    3- SELAMİ BAYRAMOĞLU
    6- ERENKÖY – KARPAZ – ESENKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- LEVENT MİHMAT
    2- CENGİZ BAYRAKTAROĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET KATIRCI
    2- ABDULLAH COŞKUN
    3- EMİNE MİHMAT
    4- SONER MİHMAT
    7- ERENKÖY – KARPAZ – GELİNCİK
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN ÖZLÜ
    2- AHMET TALAY
    3- SİNAN DİLMAÇ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- NURETTİN NURÇİN
    2- AHMET GÖZ
    3- CANER ARAS
    4- HALİL İBRAHİM TALAY
    5- ERDAL MERCAN
    6- ÖZKAN KIZIL
    7- YAHYA DİLMAÇ
    8- ERENKÖY – KARPAZ – KALEBURNU
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN BOYLU
    2- MUSTAFA ŞAH
    3- HALİL YEŞİLBULUT
    4- MUSTAFA KAÇAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- BEHCET PEKRİ
    2- AHMET ELKOVAN
    3- MEHMET KEMANECİ
    4- KORALTAY SOYBİR
    5- CEMİLE GÜL

    9- ERENKÖY – KARPAZ – KURUOVA
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN GÜL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YAŞAR KARA
    2- MUSTAFA KARA
    3- ERTAN REFİK
    10- ERENKÖY – KARPAZ – POLAT PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HAYRİ ÇUHADAR
    2- AHMET SOLUR
    3- ÖZGÜR AKIN
    4- SÜLEYMAN ÇEBİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET AKIN
    11- ERENKÖY – KARPAZ – SANCAR PAŞA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- CEVDET DAĞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MİMAR DAĞ
    12- ERENKÖY – KARPAZ – SİPAHİ
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA BEYAZYÜZ
    2- RAMAZAN KIRMIZIYÜZ
    3- SAVAŞ ŞAHİN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SERKAN BAKIR
    2- MEHMET YILDIZ
    3- YASİN SOYTÜRK
    4- HATİCE AYDIN
    5- HÜSEYİN GÜLAY
    6- HASAN HACIHASANOĞLU
    7- İSMAİL AYDENK
    13- ERENKÖY – KARPAZ – TAŞLICA
    Muhtarlık Adayları
    1- FARUK AKKUŞ
    2- BARIŞ AKSU
    3- BAYRAM KARAMAN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM ÇELİK
    2- HATİCE AKKUŞ
    3- AYŞE ÇELİK
    4- ÖZLEM AKSU
    5- KADİR ÇELİK
    14- ERENKÖY – KARPAZ – YENİ ERENKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- SAFİYE MİMAR SAYAR
    2- MESUT ÖZBALIKCI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEMİLE ŞENKURT
    2- MELİHA GÜNDEŞ
    3- MEHMET AYDENER
    4- HARBİYE MİNE SAYAR
    15- ERENKÖY – KARPAZ – YEŞİLKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- PEROL MAVİLİ
    2- HAŞİM BAYKUT
    3- YILMAZ GÜLER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KEMAL KADI
    2- UĞUR GÜNGÖR
    3- VEYSEL AKAR
    4- ŞÜKRÜ GÜRLER
    16- ERENKÖY – KARPAZ – ZİYAMET
    Muhtarlık Adayları
    1- RAMAZAN DEMİR
    2- ERDAL CİNCİL
    3- HACIBEY MEHMETOĞLU
    4- İBRAHİM KARAMAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- UĞUR AVCI
    2- AYGÜN TÜRK
    3- ERDAL MUTLU
    4- NURGÜN ZATEROĞULLARI
    5- KADER KARAMAN
    6- DOĞAN BULDUK
    17- İSKELE – AĞILLAR
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL DAĞBAŞI
    2- RAŞİT AYLANÇ
    3- ALİ AKKOYUN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YILMAZ ALTUNDAĞ
    2- İSMİHAN AVCI
    3- ECEVİT YENİGÜN
    4- TÜNAY ALTUNDAĞ
    5- GÜLSEN TİLKİ
    6- MEHMETALİ YENİGÜN
    7- MUSTAFA MEMİŞ
    8- İZZET AYLANÇ
    18- İSKELE – ALTINOVA
    Muhtarlık Adayları
    1- MUSTAFA DAĞBAŞI
    2- ERBİL KARA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM KARA
    2- SULTAN KUMRAL
    3- MURAT KASAP
    4- GÜLSÜN KARA
    5- ERGUN BARANİ
    6- KEMAL KELEDİ
    7- OZAN TİLKİ
    8- RİFAT SELİMOĞLU
    19- İSKELE – ARDAHAN
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMAİL ÇAVDAR
    2- İSMAİL ÖĞÜT
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- EREN GARGI
    2- TURAN EVRAN
    3- BAHRİ ÖZALP
    4- İLKAY ÖĞÜT
    5- CELİL ÖĞÜT
    20- İSKELE – AYGÜN
    Muhtarlık Adayları
    1- HAMDİ KAYA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AYŞE HATİP
    2- ERDAL TÜRKSOY
    3- HÜSEYİN GÜN
    4- ORHAN ARIMUM

    21- İSKELE – BOĞAZ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMAİL CURCUR
    2- ÖZDEMİR KONURALP
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CANAN SORGÜN
    2- ALPER ALTAY BABUTSALI
    3- KAMİL PAŞA
    4- GÜRCAN YÜZÜAK
    22- İSKELE – BOĞAZİÇİ
    Muhtarlık Adayları
    1- ENİZ AKŞAHİN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SADIK YAZICI
    2- ÖZTEKİN TAŞKIRANLAR
    3- MEHMET ALTUNTAŞ
    23- İSKELE – BOĞAZTEPE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN AKBALLI
    2- ÇAĞIL ÇIRAKOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA ŞENER
    2- EMİNE ZORALİ
    3- OKŞAN ÇALIŞIR
    24- İSKELE – CEVİZLİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- PETEK NUSRET YARICIOĞLU
    2- GÖKHAN ÖZTUGAY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İBRAHİM EVLAT
    2- SERKAN ÖZTUGAY
    3- KAMİL ÖZTUGAY
    4- ŞEFİKA EVLAT
    25- İSKELE – ERGAZİ
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL FİKRET ÖZTÜRK
    2- MEHMET ŞAHKIN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SUZAN HAFIZ
    2- HALİL EFE
    3- AYTEN EFE
    4- YUSUF BOZAK
    5- ORHAN SADIKLAR
    6- METİN YAĞCIOĞLU
    7- HÜSEYİN KEMANECİ
    8- SADİYE ALTIN
    26- İSKELE – İSKELE MERKEZ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SERMET NERELİ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA ÖZDINAK
    2- FAİK CEMMEDO
    3- FERGÜN NERELİ
    4- SALİH MERT ÇAKIRLI
    27- İSKELE – KALECİK MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MURAT ÖZER
    2- MAHMUT GÜLDEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET CAN
    2- LEYLA ÖZKAN
    3- TARIK ÇETİNKAYA
    4- ARİF BAŞARIR
    5- MEHMET AVCI
    28- İSKELE – KAPLICA
    Muhtarlık Adayları
    1- ADEM BAŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ADİL AKPINAR
    2- FERİT ERTEM
    3- YAKUP GENÇ
    4- OGÜN DURSUN
    29- İSKELE – KİLİTKAYA
    Muhtarlık Adayları
    1- HAMİDE KANİZİ KÖMÜRCÜGİL
    2- ALKAN KİLİTKAYALI

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAŞİM KÖMÜRCÜGİL
    2- UTKU ÖZOĞLU
    3- MERYEM SUAN
    4- İSMAİL KÖMÜRCÜGİL
    5- VASIF YÜZÜAK
    6- SELKAN ZABİTLER
    7- PEMBE YAHAT
    8- MUSTAFA ÖĞDÜ
    30- İSKELE – KURTULUŞ
    Muhtarlık Adayları
    1- FİKRİ AKSÜT
    2- ERKUT BOZDAĞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ AKSÜT
    2- ERDİNÇ KIRIKKALE
    3- MERYEM ZABİTLER
    4- MERYEM ERCEN AKSÜT
    31- İSKELE – KUZUCUK
    Muhtarlık Adayları
    1- TÜRKEŞ ÖĞÜNÇER
    2- AKAN HOCA
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ SEVEN
    2- ÖZGÜR BEYAZ
    3- ABDULLAH GİLDİR
    4- BARIŞ BEREKETLİGİL
    5- KEMAL YAŞAR HORDAN
    6- İBRAHİM SALDUN
    7- İSMAİL ÜRÜNCÜOĞLU
    32- İSKELE – MERSİNLİK
    Muhtarlık Adayları
    1- YILMAZ ÇAKIRAL
    2- MUTLU ŞEKER
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- YUSUF KALEM
    2- ÖMER GARGAR
    3- DOĞAN AYDIN
    4- BARIŞ MAZLUM
    5- NİYAZİ SEVİN
    6- SABAHATTİN GÖRAL
    7- AZİZ AYDİNCİ

    33- İSKELE – ÖTÜKEN
    Muhtarlık Adayları
    1- TURGUT ÖZYÖRE
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HALİL KETEN
    2- HÜSEYİN BOLEL
    3- MEHMET ARKOÇ
    4- MURAT BURAM
    34- İSKELE – SINIRÜSTÜ
    Muhtarlık Adayları
    1- HALİL YENİGÜN
    2- ALİ GÜLLET
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- AHMET SADIKEL
    2- AMBER EKENLEROĞLU
    3- FİKRET AKAN
    4- ÇAYAN BULLİ
    35- İSKELE – TOPÇUKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- METİN BALAN
    2- YUSUF HACIOĞLU
    3- PEMBE SOĞANCI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RİFAT KONT
    2- İZZET BAHCECİ
    3- AHMET OSUM
    4- GÖKHAN KONYALI
    5- MEHMET ÖZBEN
    6- ALPAY MİRİLLO
    7- YUSUF SOYKARA
    8- ÖMER AŞITAŞ
    36- İSKELE – TURNALAR
    Muhtarlık Adayları
    1- OSMAN KIRÇİÇEK
    2- BAYRAM GÖKTAŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ OKUMUŞ
    2- SİNEM AKIN
    3- MEHMET TELLİ
    4- SERHAT OĞUZ SEKMEN
    5- HANIM GÖKTAŞ
    6- CENNET DAMAR ÇAKIR
    7- HAMDİ GÖKTAŞ
    8- GÜRSOY GÖKTAŞ

    37- İSKELE – TUZLUCA
    Muhtarlık Adayları
    1- ÖMER TIRAKİ
    2- SULTAN EREN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SEDAT KORKMAZ
    2- DURAN ASLAN
    3- İBRAHİM SAYMAZ
    4- NAZIM İNANDIM
    5- FERHAT KALAY
    6- MUSTAFA ERYÜCE
    7- DURDU MEHMET ÇALIŞ
    38- İSKELE – YARKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ YAKAR
    2- HALİL ŞEN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN TURAN
    2- RAMAZAN DOLU
    3- SELÇUK YAZİCİER
    4- SEYFETTİN ŞAHAN
    5- ZAFER DEMİR
    6- ŞENGÜL TEKKANAT
    7- İSMAİL DOLU
    8- RECEP GEZER
    39- MEHMETÇİK-B.KONUK – BAFRA
    Muhtarlık Adayları
    1- SEMİH AVCI
    2- SELİM ÇETİL
    3- MEHMET GÜLEÇ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MUSTAFA BALCI
    2- MUHAMMET TÜRKOĞLU
    3- KADİR BÖŞDÜR
    4- ALİ GÜL
    5- UĞUR ŞİMŞEK
    6- KENAN EROL
    40- MEHMETÇİK-B.KONUK – BALALAN
    Muhtarlık Adayları
    1- CAFER ÖZBALALANLI
    2- AKİF VOLKAN

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HASAN BİRŞAN
    2- BÜRHAN IŞIK GÜLKAYA
    3- KEMAL ÇİFTÇİOĞLU
    4- EMİR ALİ KORMAN
    41- MEHMETÇİK-B.KONUK – BÜYÜKKONUK
    Muhtarlık Adayları
    1- NALAN EVREN
    2- NURİ ÖZTEN
    3- KAMİL SALPER
    4- VELİ DAYANIKLI
    5- MUSTAFA DOĞAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- TUĞÇE AŞUT
    2- AHMET POSTACIOĞLU
    3- TAYFUN USBAHALI
    4- SERHAN UZUN
    42- MEHMETÇİK-B.KONUK – ÇAYIROVA
    Muhtarlık Adayları
    1- İRFAN SARICA
    2- AHMET ERCÜMENT
    3- MUSTAFA KARAHASAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HAVVA ÇAKICI
    2- OKTAY ABUZET
    3- ERSİN GÜNDEĞER
    4- GÜLAY MAHMUTLAR
    43- MEHMETÇİK-B.KONUK – KUMYALI
    Muhtarlık Adayları
    1- YAŞAR DEMİR
    2- GÖNÜL ERKAN
    3- RAŞİT DOHAN
    4- MUHLİS AĞCABAY
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- İSMAİL İLHAN
    2- MUSTAFA BANBAL
    3- OSMAN GÜNDOĞAR
    4- AHMET PARS
    5- FATİH ASLAN
    6- ASUMAN AĞCABAY
    7- POLAT POYRAZ
    8- MUSTAFA ASLAN

    44- MEHMETÇİK-B.KONUK – MEHMETCİK
    Muhtarlık Adayları
    1- MURAT SOFU
    2- GÜNEY BALLI
    3- HASAN ONBAŞI
    4- ÖZLEM ÖZELMAS
    5- HAVVA KARAÇALI
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MAHMUT SELVER
    2- MUSTAFA BEHÇETOĞLU
    3- MEHMET BAKKALOĞLU
    4- ALİ BALETTİ
    5- SEVİM AĞAOĞLU
    6- SEVİM HÜRYOL
    7- AYŞE TOLGAN
    8- ÇAĞRI KARAÇALI
    45- MEHMETÇİK-B.KONUK – PAMUKLU
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN ÇELİK
    2- SERDAL AVŞAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- HÜSEYİN KÖKSAL
    2- ŞAHİN YAŞAR
    3- MEHMET HASÖZ
    4- HÜLYA YILDIZ
    5- CANSEV AVŞAR
    6- MURAT BAYRAM
    7- ADNAN KEHAN
    46- MEHMETÇİK-B.KONUK – SAZLIKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- GÜNEŞ BARIŞSAL
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DERVİŞE BARIŞSAL
    2- MEHMET ÇOBAN
    3- ÜMİT HADIMCI
    4- DERYA ÜRÜNCÜOĞLU
    47- MEHMETÇİK-B.KONUK – YEDİKONUK
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ ÜTENOĞLU
    2- DAVUT SEVİNDİK
    3- AHMET KÖSE

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- CEBRAİL AKILLIOĞLU
    2- GÖKHAN MORKAYA
    3- MEYTİ ATEŞ
    4- ALİ POLAT
    5- İBRAHİM BULDUK
    6- EMRULLAH KÖSE
    48- MEHMETÇİK-B.KONUK – ZEYBEKKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- FEVZİ ÇAVUŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- SERAL TİLİM
    2- ALİ ÇAVUŞ
    3- GULCHEHRA YİĞİTTÜRK
    4- MEHMET ÇAVUŞ
    LEFKE İLÇESİ
    BELEDİYELER
    1- LEFKE BELEDİYESİ
    Başkanlık Adayları

    1- ADİL ÖZGEY
    2- AZİZ KAYA
    3- ADNAN ERASLAN
    (UBP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (BAĞIMSIZ)

    Belediye Meclis Üyeliği Adayları

    1- HÜDAVERDİ BAYKARA
    2- MÜGE ÖREÇ
    3- MEFTÜNE HOCALI
    4- HATİCE SEVİNDİ
    5- HASAN ERGEL
    6- HASAN LEYLA İÇER
    7- HASAN YONCACI
    8- NURAN GAZİ
    9- İBRAHİM OYMAN
    10- ERDAL ERTÜRK
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)
    (CTP Adayı)

     

    1- FERİT KURTULAN
    2- ALİYE BULANCAK
    3- UĞUR KAŞER
    4- RABİA SAYLAN
    5- FİGEN KARAFİSTAN
    6- ADEM TAHSİLDAROĞULLARI
    7- SALİH ULUŞAN
    8- CEMAL YORULMAZ
    9- DEMET AYDIN
    10- CAHİT SERGİL
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)
    (DP Adayı)

     

    1- ARİF KIZILGÖK
    2- KAMİL YAYICI
    3- HÜLYA KASAP
    4- TURGUT REİS KARABETÇA
    5- DERYA DEMİRCİ
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    6- BEHİÇ EVLAT
    7- MEHMET GÖKÇEBAĞ
    8- DERVİŞE KARAGÖZLÜ
    9- HASAN MENEK
    10- YUSUF NİDAİ
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)
    (TDP Adayı)

     

    1- CEMALİYE SERGİL
    2- HAMİT DOĞAÇ
    3- EMİNE KAMÇI
    4- GÜRAL AĞIN
    5- EMİNE ÖZGENÇ
    6- MEHMET GÖRSEL
    7- AHTUNÇ ALPUN
    8- HASAN ERGEL
    9- ERCAN OYAL
    10- HÜSEYİN AS
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)
    (UBP Adayı)

     

    1- AHMET ÇOLAKOĞLU
    2- ADEM KÜÇÜKANDAÇ
    3- ELİF KARAKUŞ KAŞİF
    4- SİMTEN ZEYNEP YANIK
    5- ÜMİT UYAR
    6- ÖMÜR BASMACI
    7- FERİT YILDIRIM
    8- MURAT SEYHAN
    9- TAHİR ALŞAN
    10- AYŞEN AKKURT
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)
    (YDP Adayı)

    KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
    1- LEFKE – BADEMLİKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- SEDAT AŞAN
    2- SİLVAN YAŞLI
    3- METİN IŞIKTAŞ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ ZEHİROK
    2- TÜLİN KAN
    2- LEFKE – BAĞLIKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- COŞKUN ERSEV
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ARZU ERSEV
    2- HASAN ERSEV
    3- ERDAL TAHSİLDAROĞULLARI
    4- HÜSEYİN SELKAR
    3- LEFKE – CENGİZKÖY MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- HÜSEYİN TURAÇ
    2- SAİM TOYCA

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- GÜRHAN HANOĞLU
    2- SUZAN ALTINTAŞ
    3- ERGÜN CEBECİ
    4- CEMAL SAYLAN
    5- ATAKAN SÖĞÜT
    6- AHMET ŞEHİTZADE
    4- LEFKE – ÇAMLIKÖY
    Muhtarlık Adayları
    1- ALTAY AYRANCIOĞLU
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ABBAS BUDAK
    2- MEHMET HASDAĞ
    3- ERKİN OMURTAK
    5- LEFKE – DENİZLİ MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- SALİH FELEK
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- KAMURAN ÖZREÇBEROĞLU
    2- YILMAZ KOROĞLU
    3- ÖZNUR İNANIR
    4- ÖMER SARAÇ
    6- LEFKE – DOĞANCI
    Muhtarlık Adayları
    1- ALİ YILMAZ ÇÖLAŞAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- RECEP TOZANLI
    2- TEVFİK TERCAN
    3- ÖMER ULUŞAN
    4- MUSTAFA POLATKAN
    5- AYŞE BALKAYA
    7- LEFKE – GAZİVEREN
    Muhtarlık Adayları
    1- HASAN AKIN
    2- MEHMET MERCAN
    3- ZEKİYE AKARSULAR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ OKSU
    2- EKREM BULUT
    3- RAŞİT AKDENİZ
    4- SAADETTİN BÜYÜKHOCA
    5- ŞERİF SEZER SALTANAT

    6- AFET İNİK
    7- İBRAHİM DENEY
    8- MUSTAFA ERALKAN
    9- SALİH OYAL
    10- SEVER ŞEB
    11- ÖMER OKSU
    12- HÜSEYİN TANRIÖVER
    8- LEFKE – GEMİKONAĞI MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- AHMET CED
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FADIL KUNİ
    2- KEMAL ZAİM
    3- SENSEVİL CED
    9- LEFKE – LEFKE MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- TURGAY ÖZERSOY
    2- SEVİLAY IŞILAY AKVAN
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- ALİ DURAN DEMİRKAYA
    2- MESUT AKKOYUN
    3- İZZET KANLI
    4- NURAN ÖZERSOY
    5- HÜSEYİN NUMAN BOĞAÇ
    6- HÜSEYİN IŞILAY
    7- ALİ ODABAŞI
    10- LEFKE – TAŞPINAR
    Muhtarlık Adayları
    1- İZZET ERÇAĞIL
    2- ÖZGÜR KAÇMAZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- MEHMET EMİN KARADAYI
    2- İBRAHİM ÖZSANLI
    3- AHMET GÜNALP
    4- HÜSEYİN YILMAZ TAMER
    11- LEFKE – YEDİDALGA MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- MURAT USANMAZ
    2- GÜNER SERGİL
    3- GÜRHAN ATALAR
    4- ERDOĞAN ŞAHİNER

    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- FİKRET ATASOY
    2- NECAT ÖZEMRE
    3- ZİHNİ PALABIYIKOĞLU
    4- NEVİN ERTARKAN
    12- LEFKE – YEŞİLIRMAK
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMET ÖZPOLAT
    2- ÇAĞRI KURTBİR
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- UĞUR KAN
    2- OSMAN KAZALİ
    3- BARIŞ BAŞ
    4- ENVER LUMAN
    5- UYSAL ASYA
    6- HALİL GELENGÜL
    13- LEFKE – YEŞİLYURT MAH.
    Muhtarlık Adayları
    1- İSMAİL GÜREN
    2- AHMET ÖZÜDOĞRU
    3- BURAK BATMAN
    4- SEFER TOPUZ
    İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
    1- DANİŞ DAVUTOĞLU
    2- FEHMİ KARADAYI
    3- HÜSEYİN GÖKÇEN
    4- FAİK BEŞİR
    5- SEDAT ŞEN
    6- MEHMET ÖZELTEKİN
    7- İSMAİL GÜL
    LEFKOŞA,
    4 Aralık 2022

    spot_img
    spot_img
    spot_img
    İLGİLİ HABERLER

    CEVAP VER

    Lütfen yorumunuzu giriniz!
    Lütfen isminizi buraya giriniz

    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

    popüler haberler

    SON YORUMLAR