25.5 C
Lefkoşa
Çarşamba, Mayıs 22, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaEğitimHayal ettiler, gerçekleştirdiler...

  Hayal ettiler, gerçekleştirdiler…

  60’a yakın iş insanının desteği, Cimnastik Federasyonu ile Akçay Muhtarlığı iş birliğinde hayata geçirilen Akçay Mehmet Erge Spor Kompleksi ve Koopbank Birkan Uzun Cimnastik Salonu, açılış töreni için hazır!

  Cimnastik Federasyonu ile Akçay Muhtarlığı iş birliğinde hayata geçirilen Akçay Mehmet Erge Spor Kompleksi ve Koopbank Birkan Uzun Cimnastik Salonunun açılışı 18 Mayıs’ta yapılıyor.

  Resmi açılış töreni, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00‘de yapılacak olan Akçay Mehmet Erge Spor Kompleksi ve Koopbank Birkan Uzun Cimnastik Salonu için hazırlıklarda sona gelindi. Sosyal medyadan açıklama yapan KKTC Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu, “Durmak yok, yarınlarımıza sözümüz var.”, “Önce resmimizi  hayal ederiz, sonra da hayalimizi resmederiz” ifadeleriyle yaptığı duyuruda tüm halkı açılışa davet etti. Salonun, 60’a yakın iş insanının destegi ile hayat bulduğunu ifade eden Sapsızoğlu, “Emeği geçen ve destek olan herkese sonsuz teşekkürler” dedi.

  Bölgenin spor alanında potansiyelini de artırması bekleniyor…

  Güzelyurt bölgesindeki çocuklara cimnastik yapma olanağı sağlayacak olan salon, çeşitli spor dallarına da ev sahipliği yaparak, bölgedeki bireylerin spor yapma imkanlarını artıracak. Bölgedeki spor kültürünün ve aktif yaşamın gelişimine katkıda bulunması beklenen salonun, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzı ve sporun önemini vurgulayarak, bölgenin spor alanında potansiyelini de artırması bekleniyor.

   

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR