19.9 C
Lefkoşa
Salı, Mayıs 21, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaMagazin‘Beni çocuğumun dedesi sanmalarından korkuyorum’ demişti… Ünlü şef altıncı kez baba oldu!

  ‘Beni çocuğumun dedesi sanmalarından korkuyorum’ demişti… Ünlü şef altıncı kez baba oldu!

  Son zamanlarda Hollywood yıldızları hem ilerleyen yaşlarda baba olmaları hem de genişleyen aileleriyle gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda Al Pacino 83 yaşında dördüncü kez, Robert De Niro ise 79 yaşında yedinci kez baba olmuştu.

  Hollywood’un usta aktörlerinden Alec Baldwin de eşi Hilaia Baldwin’le tam yedi çocuk sahibi oldu. Çiftin en büyüğü 10 en küçüğü ise 1 yaşındaki çocuklarıyla kaotik ama sevgi dolu büyük bir yuvası var. Bu arada 65 yaşındaki Alec Baldwin’in ilk evliliğini yaptığı Kim Basinger’dan da 28 yaşında, Ireland Baldwin adında bir kızı var. Yani ünlü aktör tam 8 çocuk sahibi.

  Bu çok çocuklu ünlü ailelerin biri de televizyonların en ünlü şefi, İngiliz yıldız Gordon Ramsay. 57 yaşındaki Gordon Ramsay ve 49 yaşındaki eşi Tana’nın oğlu, altıncı çocukları Jesse James dünyaya geldi. Ve Ramsay ailesi artık 8 kişilik bir aile oldu.

  Gordon Ramsay geçen hafta 57. yaş gününü kutlamıştı… Ünlü şef doğum haberini de “en güzel doğum günü hediyem” diyerek duyurdu
  Ünlü şef, doğum müjdesini eşi Tana’nın kucağında yeni doğan bebeğini başından öperken çekilmiş sımsıcak bir fotoğrafını paylaşarak yaptı. Duyuruyu Instagram’dan paylaşan Gordon Ramsay, doğum günü 8 Kasım’da olduğu için oğlunun gelişini harika bir doğum günü hediyesi olarak tanımladı.

   

  Gordon ve Tana Ramsay çiftinin 25 yaşında Megan, 23 yaşında ikizler Jack ve Holly, 22 yaşında Tilly ve 4 yaşında Oscar adında 5 çocuğu vardı. Ünlü şef Instagram’ına “Ramsay tugayına bir sevgi yumağı daha!!! 3 erkek, 3 kız…. Ailemiz artık tamamdır” yazdı.

  Ramsay aileye katılan yeni bebeğin haberini Instagram’dan ğaylaştığı bu tatlı fotoğrafla verdi: 3 kız, 3 erkek… Artık Ramsay ailesi tamamdır!

   

  1996’da evlenen çift, Tana Ramsay’in son hamileliğini doğuma kadar bir sır olarak sakladı. Eylül ayında Gordon Ramsay, eşi Tana’nın altıncı bir çocuk yapmak için kendisine baskı yaptığını itiraf etmişti. Ancak Ramsay bu fikre karşı olduğunu söylüyordu.

  “Küçük bir sırrım var… Tana bir tane daha istiyor.” diyen ünlü şef bu durumda aileyi sığdırabilmek için iki arabaya ihtiyaçları olacağını anlatmıştı. Üstelik Gordon Ramsay doğacak bu bebeğin okula başladığında yaşayacaklarından da çekiniyordu.

  Televizyonda sunduğu yemek proramları ve yarışmalarında sergilediği sinirli tavırlarla tanınan Gordon Ramsay aslında oldukça neşeli biri ve çocklarıyla sevgi dolu bir ilişkisi olan iyi bir aile babası

   

  Okuldaki en yaşlı ebeveyn olacağını düşünen Ramsay “İnsanlar çocuğuma beni gösterip dedesi olup olmadığımı soracaklar. Bunu duymak istemiyorum” demişti. Gordon Ramsay koronavirüs pandemisi sırasında Tana’nın ailelerini genişletmeye hevesli olduğunu ve karantina fırsatını denemeye başlamak için kullanmak istediğini itiraf etti.

  Gordon Ramsay’i istemese de altıncı çocuğa ikna eden, çocukları çok sevdiğini ve hep büyük bir aile hayali kurduğunu söyleyen eşi Tana ikna etmiş 

  Ramsay’in eşi Tana daha önce de daha fazla çocuk istediğini itiraf etmiş, “Biliyor musunuz, sorun şu ki bebekleri çok seviyorum. Sanırım 70’li yaşlarıma geldiğimde bile hala çocuk istediğimi söylüyor olacağım. Ve hiç ‘Aman Tanrım, bir daha asla, asla, asla’ diyeceğim bir zaman gelmeyecek.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR