20.1 C
Lefkoşa
Pazar, Mayıs 19, 2024
DAHA FAZLA
    Ana SayfaSporVedat Kaner Easy League Maçları Başladı

    Vedat Kaner Easy League Maçları Başladı

    Vedat Kaner Vakfı sponsorluğunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Basketbol Federasyonu organizesinde düzenlenen Easy League turnuva maçları 22 Haziran’da başladı.

    Basketbol geçmişine sahip çıkan ve 1990’lı yıllardan itibaren  itibaren bu alana desteğini sürdüren Vedat Kaner Vakfı, KKTC Basketbol Federasyonu ile Vedat Kaner Vakfı Easy League (U13) ve Junior Easy League (U11) Basketbol ligine sponsor oldu.

    Vedat Kaner Vakfı desteği ile düzenlenen Easy League turnuvasının, bugün tamamlanan maçlar ile ilk haftasına girildi.Önümüzdeki 7 hafta boyunca sürecek olan Vedat Kaner Vakfı Easy League maçlarına toplam 350 genç sporcu katılım sağlayacak.

    Turnuvaya ilişkin programlar, Vedat Kaner Vakfı ve KKTC Basketbol Federasyonu  sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

     

    Vedat Kaner Vakfı Easy League Turnuva Programı;

    JEL SOYER AKSU 2-KIVILCIM                      23 HAZİRAN 2023            17.00                     ATATÜRK S.S.

    EL GAÜ-ALSANCAK                                        23 HAZİRAN 2023            18.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL ALSANCAK 3-LEVENT ERK                    24 HAZİRAN 2023            09.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL AKDENİZ-UP B.AKADEMİ 2                24 HAZİRAN 2023              10.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL ALSANCAK 1-ADA                                   24 HAZİRAN 2023            11.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL ALSANCAK 2-CAESAR LGB                   24 HAZİRAN 2023            12.00                     ATATÜRK S.S.

    EL AKDENİZ-UP B. AKADEMİ                      24 HAZİRAN 2023            19.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL SOYER AKSU 1-ALSANCAK 1                              26 HAZİRAN 2023              10.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL KOOP-ALSANCAK 2                               26 HAZİRAN 2023              11.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL UP B.AKADEMİ 2-ALSANCAK 3            26 HAZİRAN 2023           12.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL KIVILCIM-LEVENT KIZ                            26 HAZİRAN 2023            13.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL SOYER AKSU 2-YDÜ                               26 HAZİRAN 2023              14.00                     ATATÜRK S.S.

    EL LEVENT-UP B. AKADEMİ                        26 HAZİRAN 2023            15.00                     ATATÜRK S.S.

    EL KOOP-CAESAR LGB 1                                             26 HAZİRAN 2023              16.30                     ATATÜRK S.S.

    EL SOYER AKSU- CAESAR LGB UNİTED     26 HAZİRAN 2023           18.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL CAESAR LGB-UP B.AKADEMİ 1           26 HAZİRAN 2023            19.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL LEVENT ERK-AKDENİZ                            27 HAZİRAN 2023            13.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL YDÜ-LEVENT KIZ                                      27 HAZİRAN 2023            14.00                     ATATÜRK S.S.

    EL LEVENT-AKDENİZ                                    27 HAZİRAN 2023              15.00                     ATATÜRK S.S.

    JEL ALSANCAK 3-AKDENİZ                          02 TEMMUZ 2023            10.00                     E.APAKAN S.S.

    JEL ALSANCAK 2.UP B.AKADEMİ 1           02 TEMMUZ 2023            12.00                     E.APAKAN S.S.

    JEL ALSANCAK 1-MUTLU Y.D.                    02 TEMMUZ 2023            13.00                     E.APAKAN S.S.

    JEL SOYER AKSU 2-LEVENT KIZ                 03 TEMMUZ 2023              10.00                     GÜZELYURT S.S.

    JEL UP B.AKADEMİ 2-LEVENT ERK            03 TEMMUZ 2023            11.00                     GÜZELYURT S.S

    JEL UP B.AKADEMİ 1-KOOP                        03 TEMMUZ 2023            12.00                     GÜZELYURT S.S.

    JEL SOYER AKSU 1-ADA                              03 TEMMUZ 2023              13.00                     GÜZELYURT S.S.

    JEL ADA-MUTLU Y.D.                                    04 TEMMUZ 2023            11.00                     ARENA S.S.

    JEL CAESAR LGB-KOOP                               04 TEMMUZ 2023              12.00                     İSKELE S.S.

    EL CAESAR LGB UNİTED-YDÜ                     04 TEMMUZ 2023            15.00                     İSKELE S.S.

    EL CAESAR LGB 1-ADA                                  04 TEMMUZ 2023            16.30                     İSKELE S.S.

    spot_img
    spot_img
    spot_img
    İLGİLİ HABERLER

    CEVAP VER

    Lütfen yorumunuzu giriniz!
    Lütfen isminizi buraya giriniz

    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

    popüler haberler

    SON YORUMLAR