33 C
Lefkoşa
Çarşamba, Temmuz 24, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaYarışlarMobile Link Cep Shop Drag Yarışı basına tanıtıldı

  Mobile Link Cep Shop Drag Yarışı basına tanıtıldı

  Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği’nin (KKDSOD) organize ettiği 2022 Güven Sigorta Kuzey Kıbrıs Drag Yarışları Şampiyonası’nın üçüncü ayağı olan “Mobile Link Cep Shop Drag Yarışı” 9-10 Eylül tarihleri arasında Akıncılar Tünel Yolu’nda yapılıyor.

  Mobile Link Cep Shop ana sponsorluğunda yapılacak Drag yarışı için hazırlıklar tamamlandı. 2022 Güven Sigorta Kuzey Kıbrıs Drag Yarışları Şampiyonası’nın üçüncü ayağı olan “Mobile Link Cep Shop Drag Yarışı” 9-10 Eylül tarihleri arasında Akıncılar Tünel Yolu’nda yapılıyor.

  Yarış öncesi düzenlenen toplantı ile organizasyon basına tanıtıldı. Lifecell Digital’in iletişim sponsorluğunda, Capital Radio’nun medya sponsorluğunda, Mandella Home&Garden, Hashtag Performance, Comment Printing, Çağkan Yapı İskele Sistemleri, NEU Hospital, Mardo, Prime Cars ve Değirmenlik Belediyesi’nin de katkılarıyla hayata geçirilecek olan yarış, 9 Eylül Cuma günü 17.00-22.00 saatleri arasında yapılacak sıralamalarla başlayacak.

  Organizasyonda heyecan, 10 Eylül Cumartesi günü 17.00’de ikili çıkışların başlamasıyla tavan yapacak. Şu ana kadar 77 kayıt alınan organizasyona güneyden 5 sporcu katılacak. 5 de kadın sporcunun piste çıkacağı organizasyonun kayıtları 8 Eylül Perşembe günü tamamlanacak.

  Toplantıda; KKDSOD Başkanı İsmet Tufan, Şampiyona sponsoru Güven Sigorta Hasar Müdürü Çağan Kubilay, yarışın ana sponsoru Mobile Link Cep Shop Direktörü Mehmet Karadeniz, İletişim sponsoru Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdür yardımcısı Ali Gürler, Mardo Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Abraş, Kıbrıs Mandella Home&Garden Direktörleri Berke Değirmencioğlu ile Sesilia Değirmencioğlu ve KKDSOD yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR