19.9 C
Lefkoşa
Salı, Mayıs 21, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaKültür & SanatState Müzik Festivali, Ardıç Ağacı Tatil Köyü’nde gerçekleştirilecek

  State Müzik Festivali, Ardıç Ağacı Tatil Köyü’nde gerçekleştirilecek

  State Müzik Festivali’nin bu yıl ile Tatlısu’da Ardıç Ağacı Tatil Köyü’nde gerçekleştirileceği duyuruldu.

  State Müzik Festivali, 2-3-4 Eylül tarihinde Ardıç Ağacı Tatil Köyü’nde yapılacak.

  State Müzik Festivali, fikri kaliteli elektronik müzik ve sanat ile günlük hayatın gürültüsünden uzaklaşıp bir arada özgürce dans edebilmek isteyen herkese bu alanı sunma, benzer ruhların bir arada olduğu, tüm renklerin kucaklandığı, bütün insanların tüm benlikleri ile büyük bir kalabalıktan tek bir özgür ruh oluşturabilecekleri bir konsept alan yaratma fikri ile yola çıktı.

  State Open Air (açık hava) konsepti ile gerçekleşecek olan State Müzik Festivali gerçekleşecek.

  Dağ ve deniz arasındaki lokasyon ülkemizin en önemli Festival Alanı Prodüktörü Eco Camp Indigo ve Room4 Kolektif’in fikirleri ile katılımcılara müziğin yanı sıra sanat aktiviteleri, meditasyon, spor ve yeni deneyimler paylaşacakları alanlar sunulacak.

  TECHNO VE HOUSE DJ’LERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

  State Open Air’da müziğin hiç durmayacağı iki büyük sahne, Avrupa, Türkiye ve Kıbrıs’ın her iki kesiminden en başarılı techno ve house DJ’lerine ev sahipliği yapacak. Main Stage daha melodik, deep ve indie tarzlara yönelirken, Room4 Stage gündüzleri house ve enerjik bir tarzdan geceleri yeraltı teknoya kadar sürecek bir müzik yolculuğu sunacak.

  KAMP OLANAĞI SAĞLANIYOR

  Festival katılımcıları 3 gün boyunca diledikleri gibi ister otelde konaklayıp, ister inşa ettiğimiz çadır alanlarında kamp yapabilecek. Yiyececek- İçecek bölümünde kahve-chillerlar gibi alkolsüz içecekler, burger,döner waffle, krepler ve daha birçok standtan alış veriş yapabilecek ve standlar dışında farklılık isteyen katılımcılar otel restoranından da faydalanbilecekler.

  FESTİVALDE STANDLAR KURULACAK

  Festival alanı müziğin yanı sıra yerli el işleri ürünleri tasarımcıları, kıyafet üreticileri, makyaj sanatçıları, dövme sanatçıları, spiritüel sanatıçılar, plak standları gibi bir festival pazarına ev sahipliği yapıyor. Bu alanda insanlar deneyimleri süresince ürünler satın alabilecek ve aynı yerli üreticilerimizi destekleyecekler.

  Gün içerisinde dans etmekten yorulan katılımcılar sabah yogası, spor aktiviteleri, Sup Hiking, rüzgar sörfü, kano, rodeo, çizim workshopları, ritm çemberi gibi bir çok aktiviyete katılıp yeni deneyimler ve yeni insanlarla kaynaşma ortamı yakalayacak.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR