30.8 C
Lefkoşa
Çarşamba, Temmuz 24, 2024
DAHA FAZLA
  Ana Sayfaİncelemelerİşlemcisi rakiplerini geride bırakacak! Mac Pro 2022 özellikleri sızdırıldı.

  İşlemcisi rakiplerini geride bırakacak! Mac Pro 2022 özellikleri sızdırıldı.

  Apple’ın J180 kod adıyla Eylül ayında tanıtacağı tahmin edilen Mac Pro 2022 modelinin teknik özellikleri sızdırıldı.

  Geçtiğimiz aylarda M2 işlemcisini tanıtan Apple, yeni Mac Pro modeli için çalışmalara devam ediyor. Mac Pro 2022 modelinin özellikleri sızdırıldı.

  Apple, ARM tabanlı M serisi işlemciler ile rekabeti bir üst seviyeye çıkarmayı başardı. Her ne kadar muadil olarak nitelendirilmese de Apple M1 Max, benchmark testlerinde Intel Core i9-12900HK modelini geride bıraktı.

  Mac Pro 2022 özellikleri sızdırıldı

  Mevcut Mac Studio, Apple’ın şu anda sattığı en hızlı Mac olarak nitelendiriliyor. M1 Max ve M1 Ultra işlemciler ile satılan Mac Studio, performans konusunda rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Mac ailesinin amiral gemisi modeli olarak bilinen Mac Pro, iddiaya göre M2 Ultra işlemciyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

  Bloomberg’in yakın tarihli bir raporu, J180 kod adlı bir Mac Pro da dahil olmak üzere bir dizi Mac’in test edildiğini gözler önüne serdi. J180 kod adlı cihazın M1 Ultra işlemcinin halefiyle test edildiği belirtiliyor. Apple’ın 2022 yılının üçüncü çeyreğinde M2 Ultra ve M2 Max işlemcilerini tanıtması bekleniyor.

  Apple’ın sıra dışı iMac tasarımı ortaya çıktı!

  iMac tasarımı yıllar sonra değişiyor olabilir. Apple’ın yeni keşfedilen patenti, cam gövdeli tek parça iMac’i ortaya çıkardı.

  Geçen yıla ait bir raporda, 128 adede kadar GPU çekirdeği ve 40 CPU çekirdeği sunan yeni Mac Pro tanıtılacağı iddia edildi. M1 Ultra Mac Studio’nun iki katı donanım özellikleriyle geleceği tahmin edilen Mac Pro’da M2 işlemci yerine 2 adet M1 Ultra ullanılabilir.

  Yeni cihazın şu an satışta olan Mac Pro modeliyle aynı tasarımla gelmesi bekleniyor. Mac Pro 2022’nin 3.999 ile 5.999 dolar arasında fiyatlandırma politikasıyla tanıtılacağı tahmin ediliyor. İddiaya göre Apple, yeni Mac Pro modelini Eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikte tanıtacak.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR