34.7 C
Lefkoşa
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaTasarımModernleştirÖncesi sonrası fotoğraflarla modern dekoratif değişimler

  Öncesi sonrası fotoğraflarla modern dekoratif değişimler

  Peggy Wang, birkaç yıl önce yeni bir apartman dairesine taşınmaya karar verdi. Ancak taşınacağı evi modern olarak değiştirmek istiyordu. Oda oda baştan aşağı evi değiştiren ve mavi ile buluşturan Buzzfeed’in kurucu editörü Peggy Wang, eşi Thomas Richter ve Keren Richter ile birlikte oldukça fazla emek harcadı.

  “KAHVERENGİ VE KREM RENGİNDE DUVAR KAĞITLARI VARDI”

  Keren, çalışmalarla ilgili şu ifadeleri kullandı: “İç kaplamalar ucuz ve kötü durumdaydı, kahverengi ve krem renklerinde duvar kağıtları vardı. Aklımızda birkaç hedef vardı – eve bir karakter oluşturmak ve ferah göstermek. Eski ve yeni arasındaki oyun bizi heyecanlandırıyor.”

  SONRASI

  “Evin kat planında, geniş bir iç kısım penceresiz ve uzun olduğu için yanlış dekorasyonla oldukça karanlık görünebilirdi. Bu yüzden zemini aydınlattık ve ışığın yansımasını sağlamak için odaların daha aydınlık olmasını sağladık. Bunu antika buzlu cam ve büyük cam kapılarla sağladık. Ayrıca her yere aplikler ve dimmerler ekledik. Mutfağı ve yemek odasını açmak için bazı duvarları yıktık.”

  SONRASI

  “İlk planımız yeni banyoların ve mutfağın sıhhi tesisatıydı, ancak bütçe oldukça kısıtlıydı, bu yüzden her şeyi yerinde tuttuk ve stratejik bir dolap düzeni oluşturarak görüntü kirliliğini en aza indirdik.”

  SONRASI

  “Yenilenen giriş holü, çimento desenli karo, basit ama cesur boya seçenekleri ve güzel antika kapılarla süslendi. Sonuç, hem çok sıcak hem de modern olan, uyumlu ve yeni bir ev.”

  SONRASI

  “Ev sahibinin yatak odası doğal renklere sahip. Keten ve açık renkli ahşaplar desenli kilim ve yastıklarla uyum sağlıyor.”

  SONRASI

  SONRASI

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR