25.8 C
Lefkoşa
Cuma, Nisan 12, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaDünyaBTS hayranları, cepheye gönderilen ünlü şarkıcıyı görmek için saatlerce bekledi

  BTS hayranları, cepheye gönderilen ünlü şarkıcıyı görmek için saatlerce bekledi

  Güney Kore’de zorunlu askerlik kapsamında cepheye gönderilen ünlü K-pop grubu BTS üyesi Jin’i görmek isteyen hayranları, karargah önünde saatlerce bekledi.

  Dünyada milyonlarca hayranı olan Güney Koreli K-pop grubu BTS’nin askere alınan 29 yaşındaki üyesi Jin’i görmek isteyen hayranları, askeri kampın önünde nöbet tutmaya başladı.

  Dondurucu soğuğa rağmen Yeoncheon’daki karargah önünde ellerinde Jin’in posterleriyle bekleyen kalabalık, ünlü şarkıcının Kuzey Kore’yle cephe hattında askerlik yapmasına tepki gösterdi. Kalabalığın artması nedeniyle çok sayda asker kamp önünde güvenlik kordonu oluşturdu.

  BTS’nin en yaşlı üyesi olan Jin, 18 ay süreyle cephede askerlik görevi yapacak. Şarkıcı, sosyal medyada paylaştığı mesajda kazıttığı saçlarının düşündüğünden daha iyi göründüğünü belirtti.

  Grubun menajeri, tüm BTS üyelerinin askerlik görevlerini yerine getireceğini duyurmuştu.

  Teknik olarak Kuzey Kore’yle savaş halinde olan ülkede 30 yaş aştı tüm erkekler iki yıla kadar askerlik yapmak zorunda.

  Güney Kore’nin en ünlü gruplarından olan ve dünyada milyonlarca hayranı bulunan BTS üyelerinin askere gidip gitmeyeceği sorusu son dönemde büyük tartışma yaratmıştı. Güney Kore, 2020’de BTS gibi dünya çapında tanınan K-pop sanatçılarının zorunlu askerlik hizmetlerini 30 yaşına kadar ertelemelerine izin veren bir tasarıyı meclisten geçirmişti.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR