14 C
Lefkoşa
Pazartesi, Mart 4, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaKültür & SanatÜç yıl sonra okurlarıyla buluşan Yılmaz Özdil’e yoğun ilgi

  Üç yıl sonra okurlarıyla buluşan Yılmaz Özdil’e yoğun ilgi

  SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil, 3 yıl aradan sonra okurlarıyla Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda buluştu. Okurların yoğun ilgi gösterdiği usta gazetecinin standının önünde uzun kuyruklar oluştu.

  SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu.

  Pandemi nedeniyle 3 yıldır imza günü yapamayan Özdil, Sia Kitap standında ‘Son Cüret’ ve ‘Anka Kuşu’ kitaplarını imzaladı.

  Usta gazeteciye kitaplarını imzalatmak isteyen okurları, standın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

  Kitabını imzalatanlar Özdil’e sarılarak bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Kitabı kardeşi için imzalatacağını söyleyen bir okur ise, “Henüz okumayı bilmiyor ama ona çok güzel bir miras” diyerek ‘Mustafa Kemal’ isimli kitabını imzalattı.

  Annesi ile imza gününe gelen bir okur, “Kitabı okudum, imzalatmaya geldim. Milli mücadeleyi anlatıyor. 15 yaşındayım, karantinada Yılmaz Özdil’in kitapları ile tanıştım. Bizlere Atatürk’ü anlatıyor. İlk kez imza gününe geldim” dedi.

   

  Oğlu ile imza gününe geldiğini ve babası için Son Cüret ve Anka Kuşu isimli kitapları imzalatan okur ise, “Yıllardır Yılmaz Özdil’in kitaplarını okuyorum. Yılmaz Özdil bize düşüncelerimizi özgürce ifade etmeyi öğretti. Ailece Yılmaz Özdil’i okuyoruz” dedi.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR