19.9 C
Lefkoşa
Cumartesi, Mart 2, 2024
DAHA FAZLA
  Ana SayfaGüncel“Mehmetçik ve Büyükkonuk hak ettiği hizmeti alacak”

  “Mehmetçik ve Büyükkonuk hak ettiği hizmeti alacak”

  UBP Mehmetçik-Büyükkonuk Belediye Başkan Adayı Dr. Fatma Çimen Tuğlu, bölge sakinlerinin hak ettiği hizmeti vermek için yola çıktıklarını kaydetti

  Ulusal Birlik Partisi (UBP) Mehmetçik-Büyükkonuk Belediye Başkan Adayı Dr. Fatma Çimen Tuğlu, belediyelerin bölgede yaşayan insanların günlük yaşamlarını doğrudan etkileyen politikaların oluşturulmasında çok önemli bir role sahip olduğuna dikkat çekti.

  Mehmetçik ve Büyükkonuk ve bağlı köylerin büyük potansiyele sahip olduğunu ifade eden Tuğlu, “Bölge sakinlerimize hak ettiği hizmeti verebilmek için coğrafyanın potansiyelini ortaya çıkaracağız” dedi.

  Dr. Fatma Çimen Tuğlu, Kıbrıs’ın en eski Türk köylerinden biri olan Mehmetçik beldesinin yıllarca gelişimden, yatırımlardan, kalkınmadan, çevre düzen ve temizliğinden mahrum kalmış durumda olduğuna vurgu yaparak, göreve geldiği zaman bölgeyi bu durumdan kurtaracağının altını çizdi.

  Dr. Fatma Çimen Tuğlu, “Eko köy olarak bir marka olmuş Büyükkonuk beldesinin bu özelliğini geliştirmek,  bölgeden çıkacak ürünlerin ülke genelinde Pazar bulmasına olanak sağlamak için projeler geliştirdiklerini  kaydetti.

  Dr. Tuğlu, bölgenin potansiyelini ortaya çıkarıp güçlü bir belediye yaratmayı hedeflediğini ifade ederek, “Bölge insanımızın yüzü 25 Aralık’tan sonra gülmeye başlayacak” diye konuştu.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  İLGİLİ HABERLER

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  popüler haberler

  SON YORUMLAR